Не секрет, що натуральна косметика, в тому числі натуральні креми, завдяки вмісту в них натуральних рослинних олій, здатні розгладжувати дефекти шкіри, знімати запалення, покращувати колір обличчя, вони також насичують шкіру корисними компонентами. Властивості рослинних компонентів невичерпні, вони завжди використовувалися жінками для догляду.

У багатьох виникає питання, чи можна використовувати просто масляні суміші при догляді за шкірою?

Це питання індивідуальне. Найчастіше вони використовуються в азіатській косметиці (промаслювання). Фахівці стверджують, що європейська шкіра дещо відрізняється від азіатської, тому частіше масляні суміші не підходять європейкам, оскільки вони (суміші) можуть забивати пори. Але є жінки, які із задоволенням користуються цими засобами.

Органічна косметика включає в себе, крім масляних сумішей, ще й дистильовану воду. Це також можуть бути відвари трав, гідролати (квіткові води, наприклад, трояндова вода). Ще один важливий компонент натурального крему - емульгатор, причому важливо, щоб він був саме природного походження (отримують його частіше з оливкової олії, пшеничних висівок, бджолиного воску).

Кілька слів про консерванти в косметиці. У натуральній косметиці, як правило, використовуються солі органічних кислот (солі бензойної кислоти - основний консервуючий компонент в журавлині, наприклад). У натуральний крем можна також додавати компоненти для надання йому якихось спеціальних властивостей. При цьому використовуються екстракти рослин, водоростей, вітаміни, продукти бджільництва.

Одними з найбільш чудових компонентів крему є ефірні олії. Це чудо, що нам дане природою, а їх вплив важко переоцінити. Вони мають високу проникаючу здатність, відповідно проникають не тільки в поверхневий шар шкіри, але і глибше, в дерму, де знаходяться сальні, потові залози, нервові закінчення, волосяні фолікули. Властивості ефірних олій такі, що вони можуть регулювати роботу сальних залоз, що позитивно позначається на жирній або комбінованій шкірі. Багато які шкірні проблеми виникають на нервовому грунті (нейродерміти, наприклад), що також легко вирішується за допомогою цих компонентів. Є такі, що стимулюють синтез колагену (великих білкових молекул, які надають шкірі пружність). Відомо, що з віком колаген деградує (якість стає гірша, виробляється його менше). І ось за допомогою ефірних олій, наприклад, безсмертника італійського та деяких інших можна поліпшити ситуацію. Прекрасний тому доказ - натуральний крем для шкіри обличчя з екстрактами амаранту і живокосту для зрілої шкіри ТМ Swan. Повністю природний рослинний склад крему підвищує еластичність, зміцнює тканини шкіри.

Натуральна косметика від виробника (ТМ Swan) впливає не просто на певну ділянку шкіри, а й на весь організм: проникає через капілярну систему в кровотік, викликаючи загальне поліпшення стану здоров'я. До того ж це і один з спосіб прояву ароматерапії.