Масовий перехід людей на автономне опалення зумовлює потребу в паливі для нього. Шукаються якомога більш доступні і дешеві види. Ними є матеріали з вторинної сировини, наприклад, брикети. Ті, хто закуповує обладнання для виробництва брикетів зможуть найвигіднішим чином забезпечувати потреби користувача в економному екологічному паливі.

Видатним представником цього ряду промислового обладнання є брикетер BR-200.

Він передбачений для переробки відходів з олійних культур: луски соняшнику, пшениці тощо. Такі відходи при горінні виділяють досить значну кількість теплової енергії і тому витрачаються більш-менш економно.

Дуже важливе повторне використання такої рослинної сировини особливо зараз, коли існує певна неврівноваженість і хиткість в екосистемах планети, яку можна легко порушити, надмірно виснажуючи ресурси Землі. Тому цей прес для брикетів йде в ногу з часом.

BR-200 також є екологічним, бо технологія виробництва, на якій він базується, не вимагає застосування якихось шкідливих або сумнівних сполучних речовин, крім стандартних, добре горючих, так як технологією виготовлення є гаряче пресування.

Беззаперечним плюсом є те, що зроблені брикети не містять в своєму складі дуже багато вологи і їх не обов'язково додатково просушувати. До того ж вони є універсальними і можуть застосовуватися в котлах різних модифікацій, а це прогнозує широкий попит на них при продажу.


Зазвичай брикети випускають циліндричної форми, однак може бути застосована і будь-яка інша геометрична фігура за бажанням користувача шляхом підбору певних насадок. Брикет, як пресований матеріал, має незначний обсяг, але при спалюванні виділяється значний обсяг теплової енергії, необхідної для обігріву приміщень в холодний сезон. Вражає продуктивність BR-200: за годину він може зробити 160-200 кг брикетів! Досить значний обсяг, чи не так? Він забезпечується завдяки можливості безперервної подачі сировини. Електрична потужність цього механізму становить 11 кВт. Працює машина від мережі змінного струму з напругою 380 вольт. Вона не вимагає ніяких особливих умов.

Однак необхідно зазначити, що всі наведені параметри зовсім не визначають якогось складного управління. Навчитися правильно користуватися брикетером зовсім легко, для цього не треба особливої кваліфікації. Це під силу навіть простим роботягам. Отже, прес для брикетів дозволяє максимально продуктивно використовувати сільськогосподарську продукцію.