Ще ніколи раніше будівництво не було таким простим, швидким і вигідним. Це стало можливим завдяки технологіям будівництва від компанії "Тендертрейдбуд". Основою технології є знімні і незнімні опалубки.

Застосовується ця технологія як на невеликих, так і на великих будмайданчиках. Компанія "Тендертрейдбуд" виготовляє і здає в оренду різні типи опалубки (опалубка на прокат): для фундаменту, стін, перекриттів, колон і ригелів.

Зведення опалубки є важливим етапом будівництва монолітних перекриттів. Вона повинна бути міцною, твердою і стійкою. В іншому випадку при бетонуванні стін, якщо буде якесь відхилення від технологічної норми, вся конструкція може впасти на землю, тому тут потрібно бути особливо уважними. Це виключено при співробітництві з "ТТБ" - професіонали, що працюють в компанії, досконало володіють технологією виготовлення опалубки різного типу і пропонують найвигідніші умови на ринку для будівельних компаній і організацій.

Технологія монолітного будівництв зараз набирає обертів в приватному будівництві. Вона представляє собою лиття бетону в знімній професійній опалубці. Основні споживачі технології - це приватні сучасні будинки зі складними архітектурними формами і складними фасадами, які реально закріпити тільки на жорсткій монолітній конструкції. Часто ми можемо зустріти "звисаючі" поверхи, кутові вікна - архітектурні елементи, які при традиційному котеджному будівництві неможливо реалізувати.

Монолітне житлове будівництво можливе з будь-яким типом фундаменту (стрічковим, плитковим) - це буде повноцінний цокольний поверх під будинком. Фундамент зі стінами є єдиною конструкцією. Вони жорстко пов'язані арматурними каркасами. Із фундаменту виготовляються випуски арматури, які зв'язуються вже із сіткою і каркасом будинку.

Монолітне домобудівництво включає кілька етапів. Перший етап - виготовлення арматурних каркасів. Другий етап - монтаж професійної опалубки. Третій етап - укладання бетону в опалубку з обов'язковою вібрацією. Четвертий етап - демонтаж опалубки. Надалі - доведення бетону до чистового стану і шліфування. Як правило, бетон використовується високомарочний.

Заключним етапом монолітних робіт є санація бетону (закладення отворів після анкерів, шліфування технологічних швів між щитами).

Основна запорука успіху в монолітному будівництві - це наявність гарної, професійної опалубки. Це обладнання дозволяє домогтися гарної якості бетону і бетонування на великій висоті. Оренда будівельної опалубки в компанії "Тендертрейдбуд" - це максимальна якість бетонної поверхні за помірну ціну.