Якщо ви хочете зробити свій сад унікальним і красивим, то будь-який ландшафтний дизайнер запропонує вам два варіанти вирішення ситуації:

1. Створення на території ділянки унікальних композицій, деталізоване продумування всіх деталей і конструкцій.

2. Посадити в саду ексклюзивні рослини, які обов'язково зроблять вашу ділянку оригінальною.

«Біосфера-Л» - це компанія, яка має величезний досвід в сфері ландшафтного дизайну та вирощування декоративних рослин. Ми пропонуємо купити ексклюзивний посадковий матеріал високої якості. Усі рослини поставляються від наших партнерів з Німеччини та Польщі. Вони заворожують своєю незвичайністю і незвичними формами.

Серед широкого асортименту матеріалу можна замовити:

- бонсаї, вони робляться з різноманітних видів рослин таких, як сосна, граб, тис, ялівець, кизил;
- штамбові і зонтичні форми;
- шпалерні форми з плодових рослин;
- елементи живоплотів з різних порід;
- топіарії (кулі, колони, конуси, піраміди);
- унікальні сортові та солитерні рослини.

Такі унікальні формові рослини в будь-який час будуть виглядати цікаво і заворожувати погляд перехожих. Ваш сад буде викликати інтерес і звісно відповідати естетичним і художнім критеріям.

Такі ексклюзивні рослини протягом багатьох років ретельно вирощувалися. Адже вони вимагають дуже великої уваги і високої майстерності.

Ми впевнені, що наші рослини принесуть в ваш сад якусь родзинку і прикрашатимуть його протягом довгих років.

Якщо ви давно мрієте мати на садовій ділянці або біля будинку ефектний акцент, який здатний легко підкреслити стилістику ландшафту, то вам обов'язково потрібно зазирнути в наш каталог.

У нас ви знайдете ексклюзивні рослини, які дуже складно купити в Україні, а також зможете купити декоративні дерева, декоративні чагарники за найкращими цінами. Ялина блакитна колюча, ялина сербська, туя колоновидна, куляста, клен червоний, клен декоративний і багато інших видів представлені в каталозі компанії.

Телефонуйте за вказаними контактними номерами, і наші фахівці допоможуть зробити правильний вибір і підібрати ті рослини, які потрібні саме вам.

Декоративні ексклюзивні рослини - гідна прикраса для вашої ділянки!