Компанія «Колін-Л» працює на ринку гнучкої упаковки вже 17 років. Виробництво компанії оснащено сучасним високотехнологічним обладнанням і може щомісяця виготовляти чималу кількість пакувального матеріалу. У власності підприємства знаходяться офісні, складські та виробничі приміщення. Компанія забезпечує повний цикл виробництва упаковки. Особливої уваги на підприємстві приділяється якості готової продукції (виготовлення етикеток). На ділянці флексографічного друку працюють флексографічні машини з нанесенням УФ-покриття. Вони забезпечують точне нанесення фарб навіть в тонких матеріалах.

Кожен з нас мав справу з принтером: вставляв папір, встановлював параметри і, нарешті, роздруковував необхідний матеріал. Професія друкаря, по суті, - те ж саме, тільки принтер у професіонала не вміщується на розі столу, а займає, як мінімум, цілу кімнату. З якого боку підійти до такої машині звичайній людині здогадатись складно. Вигогтовляють друкарі «Колін-Л» на таких гігантах не парочку сторінок, навіть не стопку, а тисячні і мільйонні тиражі етикеток будь-яких форм, кольорів і розмірів.

Якщо коротко описати весь технологічний процес, то створення етикетки починається з розробки дизайну та макету, підбору шрифтів, технічного опису. Від дизайну етикетки багато в чому залежить продаж продукту. Наступний етап - підготовка до кольороподілу, підбір колірних складових. Далі передається завдання у виробництво. Тут виконується замовлення будь-якого рівня складності, комбінуючи практично весь спектр полімерних і фольгованих матеріалів. В обладнання заливається фарба, машина готується до пуску. Спеціаліст підбирає відповідні вали для кліше, відбувається підготовка до поклейки, перевірка відповідності, а вже потім - поклейка кліше.

Після інсталяції вала в секцію готується наступний колір (за необхідності) і відбувається завантаження матеріалу. Ключ на старт - і починається приладка. І ось уже перший колір пішов - саме час звести кольори по мітках. Наступний етап - установка висічної пластини - і вже видно перший результат. Знову проводиться перевірка поєднання кольорів, відбувається видалення облою - і ось він кінцевий результат. Закінчення друку і порізка на струмки - все під контролем досвідчених фахівців компанії «Колін-Л». Ну і звичайно упаковка - важливий завершальний етап всього технологічного процесу флексографічного друку. Якість можна порівняти з офсетним друком.

«Колін-Л» - це команда професіоналів, майстрів своєї справи. Вони успішні в своєму бізнесі і допоможуть успішно робити бізнес вам, просуваючи ваш товар на ринку. Замовити флексодрук етикеток можна на сайті компанії або за одним з контактних номерів в Києві.