Дехто, мабуть, думає, що може бути елементарнішим, ніж наносити інформацію на пакувальні матеріали. Але це призвело до появи нового продукту, який моментально завоював популярність на ринку. Ще одне підтвердження виразу, що все геніальне - просто! Фірмовий скотч (скотч з логотипом, брендований скотч) є унікальним і дешевим рекламним носієм. Практично немає сьогодні жодного PR-менеджера або маркетолога, які б не замовляли для своєї компанії фірмовий скотч.

Важливою особливістю фірмового скотчу є захист вашої продукції від розкриття. Упакувавши короб клейкою стрічкою з унікальним малюнком, ви можете бути впевнені, що упаковку з вашою продукцією просто не ризикнуть розкрити. А якщо таке й станеться, це буде відразу ж виявлено, що дасть можливість вам оперативно зреагувати.

Практика заклеювання продукції звичайною клейкою стрічкою призводить до того, що упаковки розкривають на складах або в транспортних компаніях, а потім заклеюють звичайним прозорим або коричневим скотчем, відновлюючи таким чином цілісність упаковки.

Найголовніша перевага брендованого скотча - формування позитивного іміджу компанії, що використовує скотч з логотипом. Завдяки тому, що для друку береться скотч з більш високою клейкістю, він більш міцний на розрив порівняно зі звичайним пакувальним скотчем, та й за ціною він трохи дорожче звичайного прозорого.

Якщо ви дозволили собі фірмовий скотч з логотипом, якщо є можливість підтримати таким чином свій фірмовий стиль - це означає, що ваша компанія буде солідно виглядати на ринку серед конкурентів. Будь-який бізнес-тренер скаже вам, що при накопиченні дрібниць ми отримуємо конкурентну перевагу.

Дайте собі відповідь на питання, чим ви відрізняєтеся від конкурентів, які працюють в аналогічній сфері бізнесу на тій же території. Варто пам'ятати, що кожен нюанс додає вам балів в очах у потенційних клієнтів. І саме завдяки цим нюансам вибирають або вас, або ваших конкурентів.

Додати собі балів і стати лідером в цій боротьбі можна, замовивши фірмовий скотч в компанії «Колін-Л». Так ви зможете стати лідером і в упаковці свого товару також. Конкурентна перевага компанії «Колін-Л» - чесність зі своїми клієнтами. Натомість за оплату наших послуг ви отримаєте, по-перше, персонального менеджера, який проконсультує вас з питань оформлення замовлення на брендований скотч. По-друге, оперативність (термін готовності продукції - всього до 7 робочих днів). По-третє, вам можуть поставити ролики навіть нестандартних параметрів.

Телефонуйте і замовляйте брендстрічку за телефоном +38 (067) 23-11-532.