М'яка покрівля - один з досить поширених видів даху. Однак часом вона не може витримати складні погодні умови, і тоді знадобиться ремонт м'якої покрівлі.

Герметичність даху добре відновлювати за допомогою полімерів, таких як поліуретан і сечовина. Ці матеріали не дають проникнути жодній краплі води, яка може викликати зростання грибка, від якого важко позбутися. Гідроізоляція м'якої покрівлі продовжить термін її служби не на один десяток років. Сніг, град або спека не спричинять її протікання.

Пінополіуретан за своєю структурою складається з великої кількості крихітних осередків, заповнених інертним газом. Він відповідно володіє дуже малою теплопровідністю. Спосіб нанесення поліуретану, а саме напилення, дозволяє рівномірно розділити суміш, яка виходить під тиском, по всій площі горизонтальної поверхні, що означає, що кожна ділянка буде утеплена рівномірно.

Нанесення одного шару пінополіуретану відповідає кільком шарам інших теплоізолюючих матеріалів. Власне, сама товщина поліуретану визначає ступінь захисту від виходу тепла. Шар, що наносять, за бажанням замовника може мати товщину від 30 до 100 мм, що позначається на терміні його повного затвердіння.

Теплоізоляція покрівлі взимку допоможе утримати всередині будинку тепле повітря, яке за законами фізики піднімається вгору. Влітку ж велика температура зовнішнього покриття, викликана його перебуванням під палючим сонцем цілий день, буде менше проникати всередину будівлі.

Гідроізоляція, яка виконується як полісечовиною, так і поліуретаном, захищає від попадання води на матеріали даху, що могло б призвести до гниття, а також всередину приміщення. Приємно буде усвідомлювати, що навіть в найбільш рясні зливи на горищі сухо. Таким чином, дах не буде слабким місцем в будинку. Дуже важливим є проведення гідроізоляції для плоских дахів, вода з яких не тече, як з похилих, а може застоюватися.

Ремонт з гідро- і теплоізоляцією дає друге життя старому даху. Він частково або повністю відновлює свої властивості, які мав після будівництва. Дійсно, вдало зроблений ремонт - економічна альтернатива заміні покриття.

Загалом, ремонт м'якої покрівлі із застосуванням полімерів є екологічним і безпечним для здоров'я мешканців, напилені матеріали досить швидко тверднуть і не будуть скапувати зі стелі або утворювати сталактити, перетворюючи приміщення в своєрідну печеру.

Тепло і сухість в приміщенні - запорука затишку!