Хто сказав, що бізнесмени - це розмовляючі строгі костюми з калькуляторами замість голови? Це все стереотипи! Якщо ви креативна, відкрита до чогось нового і активна людина, бізнес - саме те, що вам потрібно, адже це справжня територія особистостей. Якщо у вас власний магазин, все в ньому повинно бути самобутнім і оригінальним, будь-то торгові стійки або світильники на стелі. Свіжі ідеї здатні перевернути світ, і наша стаття переконає вас у цьому.

Є кілька універсальних способів, які сприяють просуванню магазинів. Про такі поширені маркетингові ходи як телевізійна реклама, знижкові дні і розпродажі ми говорити не будемо. Тут все зрозуміло, адже це далеко не нова практика. Та й не варто зациклюватися на чомусь одному, чи не так?

Людина сприймає світ очима, слухом, нюхом, тактильними контактами та інстинктами. Так як бажання заощадити, прославитися і отримати увагу вже давно всі вважають окремими інстинктами, їх можна зробити відмінною опорою для бізнесу в XXI столітті. Пропонуємо креативний лайфхак, який допоможе вам пропіарити ваш магазин, не витрачаючи на рекламу нескінченної кількості грошей.

Неважливо, на чому спеціалізується ваш магазин, все одно купіть красиве дзеркало в повний зріст. Саме воно і може стати маркетинговим ходом. Досить буде поставити біля нього невеликий кошик з реквізитами для фото (картонні вуса і корони, прикріплені до паличок, обручі з вушками і навіть справжні люльки) й запропонувати покупцям зробити селфі в цьому дзеркалі, викласти в Інстаграм і прикріпити геолокацію. За пост у соціальній мережі, продемонстрований продавцеві на касі, не поскупіться на знижку у вигляді 5% або шоколадку з горіхами і родзинками. Піар такого виду спрацює краще і швидше будь-якого рекламного ролика. Обійдеться вам такий хід в копійки, а про ваш магазин буде дізнаватися все більше і більше людей.

Якщо ж ви вирішили зайнятися просуванням власного книжкового бізнесу, тут теж немає нічого складного. Найнадійніший і перевірений варіант - це регулярно зв'язуватися з літературними менеджерами вітчизняних письменників і пропонувати проведення презентацій та зустрічей з читачами саме в вашому книжковому магазині. Але можна піти й іншим шляхом. Розповсюдьте в соціальних мережах і за допомогою сарафанного радіо інформацію про свого роду квест. Припустимо, на одному стелажі ви можете помістити виключно запаковані книги. В одній з них повинна бути захована листівка або послання щасливцеві про те, що він виграв, наприклад, сертифікат на покупку в вашому магазині. Оголошення про акцію повинні з'явитися приблизно за два тижні до її початку. Повірте, успіх гарантовано! По-перше, чим більше книг буде на стелажі з "книгою-сюрпризом", тим швидше їх розкуплять, адже частка азарту є в кожному і всі ми хочемо випробувати долю. По-друге, покупці відчують ваше бажання порадувати їх, а це завжди підкуповує.

Рекламний хід, який допоможе саме вам, можна придумати досить швидко, якщо не боятися діяти і йти вперед. У цьому ми і бажаємо вам удачі! Якщо ви вирішили зробити свій магазин оригінальним і незабутнім, звертайтеся в компанію "Дисплей Стор". Тут ви зможете купити торгове обладнання для магазинів, яке обов'язково надихне вас на нові ідеї і сподобається вашим покупцям.

Пам'ятайте, що бізнес - це простір для творчості, і робіть впевнені кроки вперед. Успіхів!