Вишитий одяг - це справжній символ української культури. Останнім часом вишиванки стали популярні в багатьох країнах світу. В Україні, напевно, у кожної дорослої людини в шафі висить красива вишита сорочка або плаття. Дітки також не відстають від своїх батьків. Більшість мам, бабусь намагаються прикрашати подібний одяг власноруч. Тим, хто не дуже добре володіє технікою вишивання, допоможуть заготовки для дитячих вишиванок.

Сучасна вишиванка - модний оберіг для діточок!

Ще з найдавніших часів дитячий одяг прикрашали масою всіляких вишитих символів, які вважалися сильним захистом від злих сил. Діти - це головне багатство кожної сім'ї. Першу свою вишиту сорочечку дитина отримувала при хрещенні. Потім вона дбайливо зберігалася в сімейній скрині. Повсякденні дитячі речі теж в обов'язковому порядку прикрашалися всілякими візерунками. Найчастіше українські майстрині захищали одяг своїх діток, вишиваючи хрестиком або гладдю.

Сьогодні дитячі вишиванки - це найкращий святковий наряд для дітей будь-якого віку. Важко уявити найголовніше шкільне свято - Перший дзвінок без діточок, одягнених в ошатні вишиваночки. Молодь обожнює поєднувати вишиті речі з усім підряд: джинсами, шортами, кедами.
Дизайнери також постійно створюють все більше цікавих дитячих вишиванок. Вибір подібного одягу сьогодні просто вражає, на будь-який смак і колір, як говориться.

Колись вишиванки виготовляли тільки з натуральних домотканих тканин. Сьогодні їх створюють з найрізноманітніших матеріалів: льон, шовк, атлас, батист, бавовна. Найчастіше для діточок вибирають вироби з бавовни і льону. Вони дозволяють ніжній дитячій шкірі «дихати», приємні на дотик і більш автентично виглядають. До того ж вишиті люблячою рукою речі будуть додатковим свідченням вашої любові для крихітки. Навіть найменша дитина з гордістю буде демонструвати свою вишиванку.

Що робити, якщо ви не вмієте вишивати?

Вміла рукодільниця може вишити будь-який, навіть найскладішний орнамент, за короткий час. А що робити тим, хто мріє про вишиванку для малюка, декоровану своїми руками, але зовсім не вміє вишивати? Або, наприклад, не вистачає часу? Таким людям допоможуть схеми дитячих вишиванок. Це спеціальні малюнки з детально промальованим візерунком для вишивання на одязі, рушниках, картинах. Завдяки їм ви швидко навчитеся створювати унікальні речі.

У каталозі інтернет-магазину «Візерунок» також надані заготовки для дитячих вишиванок. Вони являють собою текстильні вироби з уже нанесеним малюнком, поверх якого лягає вишивка. Багато людей не хочуть витрачати зусилля і купують одяг з машинною вишивкою. Однак сорочечка або платтячко, вишите вручну, більше підійде дитині, адже в ній залишиться частинка вашого серця, душі.

У нашому магазині ви зможете купити заготовки для вишивки, різноманітні супутні товари для рукоділля, різнокольорові нитки, бісер і найкрасивіші дитячі вишиванки, схеми до яких допоможуть створити модний і надійний одяг-оберіг для вашої дитини.

Гарантуємо вміле обслуговування, нормальні ціни і високу якість продукції!