Перетворювачі частот - це пристрої, що перетворюють вхідну напругу у вихідну, імпульсну. Це відбувається внаслідок дії широтної імпульсної модуляції (процес керування шириною (тривалістю) високочастотних імпульсів за законом, який задає низькочастотний сигнал), яка формує в обмотках двигуна струм такий, який потрібен нам, частотою від 0 Гц до 400 Гц. Це забезпечує плавність у регулюванні електродвигуна, а саме швидкості обертання валу.

Перетворювач частоти (автоматичний регулятор) застосовують для того, щоб змінити рівень вихідної напруги та його частоту у випадках, коли потрібна зміна швидкості двигуна, також він дозволяє забезпечити плавний пуск та зупинку, дозволяє змінити напрям обертання двигуна. На зрозумілому цифровому дисплеї автоматичний регулятор показує основні параметри заданої системи, наприклад, яка задана швидкість, які повинні бути вихідні частоти, загальний стан роботи перетворювача та інше.

Велика більшість сучасних автоматичних регуляторів мають дві функції для перетворення енергії. Вони складаються з випрямляча, згладжувального фільтра та інвертора. Функції випрямляча полягають у перетворенні змінного струму на постійний. Фільтр призводить до того, що пульсація вихідної напруги стабільна та не коливається. Інвертор призводить до зворотних дій, перетворює енергію постійного струму, на енергію змінного і регулює рівень та частоту напруги.

Управляти перетворювачем частоти можна на цифровій панелі управління (вбудованій, виносній), або за допомогою використання зовнішніх сигналів (вони бувають аналогові та дискретні). Параметри системи можуть відображатись на графічній панелі управління у вигляді графіків або таблиць.


Ви можете купити перетворювач частоти у компанії «Профіелектро», у нас великий асортимент та доступні ціни. Ми представимо наші автоматичні регулятори на основі електроприводу змінного струму Unidrive M400 з вбудованим ПЛК на основі CODESYS і текстовим дисплеєм реального часу з додатковим покращенням, зі системою точного стеження та вбудованого програмного логічного контролера. Цей перетворювач зможе забезпечити максимальну продуктивність, стабільність та повну керованість даного пристрою.

Перетворювач частоти компанії «Профіелектро» відповідає всім стандартам безпеки, його надійна конструкція забезпечить вам безпечне використання на виробництві. Ми виготовляємо наші товари лише з якісних матеріалів, вони прослужать вам довго та використання їх буде безпечним.

Наша компанія надає вам гарантію - 12 місяців. Ми обговоримо всі деталі доставки та оплати з вами та знайдемо найбільш прийнятний для вас спосіб. Приймаємо замовлення зі всієї України. Хочете дізнатись ще більше інформації про перетворювачі для двигунів постійного струму, або замовити товар - то звертайтесь за посиланням.