Уявити наше життя без автомобілів сьогодні просто неможливо. Ось чому необхідно мати різні інструменти і пристрої в машині, які навіть новачкові допоможуть відчувати себе в цілковитій безпеці. В дорозі всяке може бути, а найпоширенішою пригодою є заміна пробитого колеса. І самим потрібним інструментом в транспортному засобі часто виступає домкрат. Отже, який домкрат обрати, щоб ваші автопригоди завжди були максимально легкими?

З історії домкратів

Домкрат - це важливий пристрій, за допомогою якого можна піднімати вантаж різної тяжкості. Головна відмінність цього механізму від інших подібних «штук» (крани) те, що він завжди розташований під об'єктом, що піднімають.

Згідно з численними легендами та історичними документами вперше домкрати почали спользовать в Середньовіччі, як один із способів для пролому воріт в обложених містах. Кажуть його конструкція була величезним секретом. Однак з часом секрет розкрився.

Творцем першого в світі автомобільного домкрата є Пітер Лунаті. Сталася така знаменна подія в далекому 1925 році, так що скоро настільки корисний винахід буде «відзначати» 100-й ювілей.

Домкрати: якими вони бувають

З моменту свого створення домкрати дуже видозмінилися, їх застосовують в різних цілях, тому зараз вони розділені на кілька видів:

  • гвинтові (їх використовують при ремонтних роботах, також це звичні інструменти в різних типах авто, піднімають вагу до 15 тонн);
  • рейкові (застосовують в будівництві, ремонтах, монтажних роботах. Бувають зубчастими і важельними. Можуть піднімати вантажі від 2 до 20 тонн);
  • кабельний домкрат (використовують для підняття кабеного барабана, для перемотування і прокладки кабелів);
  • гідравлічні (їх робота заснована на рідині, поршень під дією гідравлічного масла приводного насоса переміщається і відбувається підняття вантажу. Здатні піднімати тяжкості вагою від 1 тонни до 1000);
  • пневматичні (призначені для підняття вантажів при проведенні рятувальних, ремонтних і монтажних робіт. Вантажопідйомність безпосередньо залежить від робочого тиску в пневмоприводі. Мають тільки один недолік - досить велика вартість).


Вибір домкрата - вимагає серйозного підходу

Купуючи настільки корисний пристрій треба вивчити всі особливості обраної моделі. Добре задуматися про те, де він буде застосовуватися, поцікавитися вартістю вподобаного приладу, почитати відгуки інших користувачів. Такий підхід дозволить вам купити саме той виріб, який буде справлятися з усіма можливими проблемами в подальшому.

У каталозі компанії «Автостар» надані тільки якісні пристрої, які будуть ідеально працювати протягом багатьох років. Ми пропонуємо автосервісне обладнання за приємними цінами в Україні. Всю продукцію нашого підприємства виготовляють на самому сучасному металообробному обладнанні, дотримуючись всіх необхідних стандартів.

Основне правило нашої компанії - якість, розумність цінової політики і шанобливе ставлення до всіх клієнтів!

Надійне обладнання від «Автостар» забезпечить автолюбителям безпеку в дорозі!