Гартування — це термічна обробка, суть якої нагріти та охолодити метал до критичних точок, щоб збільшити його міцність та твердість. «Що потрібно для гартування?», - запитаєте ви. Для процесу гартування потрібно: середовище, в якому нагріватимуть виріб (шахтна піч), температура нагріву, час нагрівання та швидкість охолодження.

Шахтна піч (піч шахтного типу) — це циліндричний або прямокутний агрегат, який гартує метал. Суть роботи полягає у тому, що початковий матеріал завантажується зверху, він проходить через весь пристрій, і знизу ми отримуємо вже кінцевий продукт. Матеріал опускається під дією зовнішнього тяжіння, але випари продуктів згоряння рухаються йому назустріч, тому він не просто падає, а опускається. Тепло, яке необхідне для гартування отримують шляхом спалювання палива у шахтній печі.

Переваги шахтної печі у тому, що вона відзначається великою продуктивністю і високою максимальною робочою температурою. Її можуть використовувати для переплавлення металів, випалювання залізорудної сировини, виплавлення з руди чавуну та багато іншого. Широке застосування шахтні печі отримали для плавки залізних руд. Ще однієї їх перевагою є те, що вони можуть працювати періодично. А також, печі швидко нагрівають та остигають, а це знижує енергозатрати.

На вигляд, печі — це великий міцний прямокутний майданчик, на якому стоїть циліндричний механізм. Піч зсередини термоізольована і футерована вогнетривким шамотом. Зверху піч має пневматичну кришку. Компресор також входить в комплектацію. Можливе встановлення додаткового вентилятора, при потребі рівномірного розподілу температури повітря. Розміри вентилятора залежать від розміру шахтної печі. В бокових стінках розташовані міцно закріплені нагрівачі, завдяки їм і працює піч. Вони надійно захищені від пошкоджень, щоб не сталось нічого поганого і це не призвело до фатальних наслідків.

Для того, щоб робота шахтної печі була стабільною та якісною можуть використовувати різне паливо. Але найкраще підходить природній газ або кам’яне вугілля (яке, до речі, укладають в спеціальні топки, а не спалюють всередині печі). Загалом можна використовувати й інші види горючого.

Пропонуємо вам купити шахтну піч від компанії «Кабак», адже у нас лише висока якість послуг, що надаються та гнучка цінова політика. На всю продукцію компанії діє гарантія 1 рік. Приймаємо замовлення зі всієї території України.

Доставка може здійснюватися як покупцем, так і продавцем за домовленістю. Оплата за надані послуги здійснюється після виконання послуг. Електро обладнання виготовляється по 70% передоплатою. Ще більше інформації ви знайдете у нас на сайті. Не гайте часу, купити шахтну піч для гартування металу можна зараз у нас на сайті.