Як і всі рекламні поліграфічні матеріали, якісні і продумані банери і сітілайти призначені для просування бренду, товару або послуги. Це можна назвати своєрідним безконтактним способом впливу на покупця. Адже саме так ми можемо дізнатися, де знаходиться те чи інше кафе, ресторан, салон краси, магазин, де можна купити найсвіжішу випічку, кондитерський виріб або річ за доступною ціною, де проводяться найвигідніші акції та розпродажі. Як правило, нас цікавить та інформація, яка спрямована на вирішення наших конкретних завдань, що і необхідно використовувати продавцям або виробникам за допомогою інформаційних банерів (стендів) або іншої поліграфічної рекламної продукції. Можна зробити висновок, що вони використовуються, в основному, для запам'ятовування потенційним покупцем необхідної інформації щодо впізнаваності бренду, послуг, що надаються, і т. ін.

Компанія HolAndPrint (Полтава), крім варіантів зовнішньої реклами, виготовляє також упаковки з гофрованого картону, пакети саше, серветки для випічки, які призначені для збереження смакових якостей харчових продуктів (в основному, вони використовуються в пекарнях, кондитерських, фаст-фудах). Якщо говорити про рекламні банери, сітілайти, то розміщуються вони, як правило, в людних місцях (торгові центри, уздовж траси, на зупинках міського транспорту, в центрі міста), а також там, де проводяться рекламні кампанії.

Завдяки нашим виробам, ви можете вигідно представити той чи інший продукт, розмістивши його в полі зору потенційних покупців, щоб спробувати вплинути на їх рішення купити конкретний товар або замовити ту чи іншу послугу.

Переваги рекламних банерів та сітілайтів

Даний вид зовнішньої реклами відноситься до доступних за ціною рекламних матеріалів. Для установки банера не буде потрібно застосування великих зусиль або використання спеціальної техніки. Це можна назвати найвдалішим і оптимальним рішенням, коли потрібно дуже швидко виготовити яскравий, цікавий і результативний рекламний продукт.

При необхідності є можливість замовити такий додатковий рекламний матеріал, як листівки, буклети, візитки, календарі.

Чому вигідно використовувати рекламні банери і сітілайти від HolAndPrint? Тому що вони являють собою, по-перше, зручну і нескладну конструкцію, а по-друге, для їх виробництва використовується високоякісний друк з високою роздільною здатністю, що дозволяє створювати дуже яскраві зображення з найдрібнішими елементами.

Компанія HolAndPrint виконує як оптові партії рекламних банерів, так і одиничні замовлення (можливість виготовлення мінімальної партії продукції), які розробляються за індивідуальним проектом. Наша основна задача - не просто виконати якісну красиву упаковку або інший рекламний продукт, але також і надати комплекс професійних рекомендацій, здатних підвищити ефективність всієї рекламної кампанії в цілому.