Вишиванки чоловічі - це символ козаків, мужності та волі. Сорочка стає популярним одягом. Її частіше одягають жителі міста, щоб виглядати модно та із солідарності національним героям. Для когось вишиванка є вираженням стилю, а для когось скарбом нації.

Сучасна вишиванка адаптується під різні стилі. У тренді зараз сорочка чорного кольору та футболки, стилізовані під вишивку. Можна вдягати будь-куди: на прогулянку, до церкви, на роботу тощо. Безліч молодих людей одягають її з джинсами або шортами. Поєднання з класичними штанами завжди виглядатиме елегантно та стильно. Одягають її поверх штанів, заправляють або перев'язують поясом. Такий одяг зручний та безпечний.

Червоний та чорний - універсальні кольори, які підходять будь-кому. Часто використовують зелений. Орнамент виробів - різноманітний. Переважає рослинна тематика та геометричні фігури. Чоловікам рекомендовано надати перевагу таким візерункам: ромбам, винограду, лініям, зигзагам та листям дуба. Сорочка передає традиції прадідів семантикою кольорів та візерунків.

Вишивають переважно хрестиком. Ручна робота дорога, адже вимагає часу та майстерності. Набуває популярності бюджетний варіант - вироби вишиті машинкою. Вітчизняні дизайнери частіше представляють вишиванки у своїх колекціях, поєднуючи різноманітні кольори та техніки. Багато світових дизайнерів прикрашають одяг вишивкою та українськими орнаментами. Сучасні вироби шиють з різних тканини: льону, бавовни, сатину та інших. Візерунок наносять: вручну, машинкою або друкують. Спосіб нанесення впливає на вартість готового виробу. У такому одязі ви завжди виглядатимете стильно.

Поради вибору чоловічої вишиванки:
√оберіть, яка вишивка вам потрібна - машинна або ручна;
√тканина натуральна чи синтетична;
√схема вишивки: хрестиком чи гладдю;
√тип викрійки: з коротким чи довгим рукавом, з коміром з ґудзиками тощо;
√підберіть відповідні узори;
√визначте правильний розмір.

Без вишиванки не проходить жодне національне свято. Вона присутня у гардеробі впливових людей. Вироби постійно удосконалюються. Можна з легкістю підібрати відповідний колір, візерунок, крій та матеріал. Національні мотиви завжди будуть вагомими у модній індустрії.

Інтернет-магазин "Golkanytka" пропонує переглянути величезний асортимент схем для вишивання різноманітних розмірів та кольорів. Кожний товар має інструкцію з детальним описом всього необхідного. Професійно підберемо бісер до будь-якого товару (за бажанням замовника). Фахівці можуть професійно вишити нитками або бісером будь-який замовлений виріб. Ціна відповідає якості товару. Можна купити в роздріб. Можливі різні способи оплати та доставки. Якість продукції гарантовано.

Якщо ви хочете виглядати модно - купіть чоловічі вишиванки недорого у нас та створіть унікальний виріб власноруч! Оформити замовлення можна через електронну пошту в будь-який час. Ви не пожалієте про свій вибір!