Із появою численних закладів швидкого харчування: фаст-фудів, кафетеріїв, невеликих мобільних закусочних, кондитерських - важливим стало питання правильної і зручної упаковки на виніс. Упаковка для їжі повинна бути зручною і безпечною. Ось чому найпопулярнішим вважається пакування готових продуктів в спеціальні картонні контейнери. Вартість упаковки не настільки висока, а користі від її використання дуже багато.

Особливості упаковки з картону від «HolAndPrint»
Картон - це якісний і екологічний матеріал, який виробляють з натуральної сировини. Він повністю безпечний для людського здоров'я, відрізняється нормальною собівартістю, не забруднює навколишнє середовище. Ось чому його стали використовувати в якості упаковки в різних сферах.
Найбільшу популярність завоював картон в харчовій промисловості. У паперові коробки і пакетики можна з легкістю упакувати майже будь-яку страву з меню сучасних кафе і ресторанів.
Відома на українському ринку компанія «HolAndPrint» пропонує тільки якісну картонну продукцію.

Головними особливостями нашої упаковки є:
- надійність (стійкість до пошкоджень);
- легкість збірки;
- оригінальний дизайн;
- зручність;
- функціональність;
- екологічність;
- великий асортимент продукції;
- зручні ціни.

Види картонної упаковки для «швидкої їжі» від компанії «HolAndPrint»
Наша компанія намагається забезпечити хорошими картонними виробами всіх своїх покупців. Ми постійно вдосконалюємо упаковку для всіляких харчових продуктів. В індустрії швидкого харчування весь час з'являються нові рецепти страв, і відповідно для кожного з них потрібна спеціальна зручна обгортка. Наприклад, упаковка для сендвічів буде значно відрізнятися від коробок для піци.
В асортименті «HolAndPrint» є багато різноманітних типів упаковки для харчових продуктів, які просто незамінні в сучасних фаст-фудах:
- коробки для піци (різних розмірів, утримують тепло, відмінно вбирають жир і не протікають);
- упаковка для сендвічів, гамбургерів (можливість з комфортом перекусити в будь-якому місці);
- зручні пакети для картоплі фрі (відмінно поглинають жир, щоб руки залишалися чистими);
- спеціальне пакування для лаваша (зручно і ніде не буде крапельок від соусу);
- коробки для кондитерських виробів (100% збережуть святковий вигляд солодкої смакоти);
- паперові склянки та держаки, капхолдери (створені, щоб не обпекти руки об склянки з гарячими напоями).
Використання нашої картонної упаковки збереже вашу продукцію свіжою і в красивому вигляді, не зіпсує смакові якості.

Наша компанія вже багато років здійснює виключно якісне виробництво коробок з гофрокартону, які відповідають всім екологічним нормам. Ми працюємо для того, щоб українські споживачі використовували тільки безпечні матеріали для своїх потреб.
Гарантуємо оптимальну швидкість доставки на всі замовлення і помірні ціни, адже компанія «HolAndPrint» цінує всіх своїх покупців!