Манометр МТП - це пристрій, який призначений для вимірювання тиску рідини, газу та пари. Основна характеристика - точність. Стійкий до перепадів температури, корозії та високого тиску. Манометр потрібно обирати з такою шкалою, щоб межа вимірювання робочого тиску знаходилась у другій третині шкали.

Прилад не тільки визначає тиск у різних конструкціях. Сфера використання манометра надзвичайно велика. Він допомагає лікарю визначити відхилення в артеріальному тиску. Власники автомобілів за допомогою цього пристрою перевіряють тиск у шинах. Фахівці складають прогноз погоди. Також використовують на виробництві, щоб уникнути аварійних ситуацій. Це незмінна річ в харчовому, хімічному, нафтохімічному підприємствах та теплоенергетиці.

Є безліч видів. Найбільш поширені: рідинні, залізничні, суднові, еталонні, загальнотехнічні, вібростійкі, електроконтактні та деформаційні. Існують манометри сифонного або чашкового типу. Сифонний тип - це U-подібна скляна труба, яка заповнена водою або ртуттю. Один кінець не має доступу до повітря. Інший кінець - сполучають з атмосферним повітрям. Різниця рівнів рідини проградуйована в одиницях тиску. Чашковий тип має вертикальну скляну трубу, яка запаяна зверху та заповнена рідиною. Нижній кінець занурений у резервуар, який не весь заповнений рідиною. Тиск, який утворюється стовпчиком рідини, врівноважується атмосферним тиском. Чашковий тип відрізняється високою точністю. Встановлювати потрібно так, щоб показники можна було чітко побачити.

Існує кілька варіантів приладів для роботи в різних умовах:
1. Рідинні диференціальні - вимірювання відбувається на основі показників рідинного стовпа;
2. Цифрові дифманометри - вимірюють швидкість потоків стисненого повітря, показники вологості та температури;
3. Механічні пристрої - вимірюють за допомогою відстежень характеристик чутливого до тиску елемента.

Висока точність, проста конструкція та надійність - основні фактори, які впливають на популярність цих пристроїв у сучасному житті. Важливо обрати прилад, який буде виконувати всі потрібні функції. Потрібно заздалегідь зіставити характеристики пристрою з можливістю експлуатації в конкретному робочому середовищі.

ТОВ «Магістральний Дизель» пропонує манометр купити. Україна уже понад 4 роки має такого потужного виробника різноманітних деталей для двигунів. Компанія є надійним постачальником провідного виробника ВАТ «Південдизельмаш» (ЗІК). Завжди удосконалюємо та модернізуємо всю продукцію. Товари мають захисне та розпізнавальне маркування. Пропонуємо максимально вигідні комерційні пропозиції. Можемо зробити деталі будь-якої складності на замовлення. Доставляємо по всій території України зручним способом для клієнта. Можливі різні способи оплати (післяплата, готівковий та безготівковий). Із кожним клієнтом співпрацюємо індивідуально. Звертайтеся до нас вже сьогодні! Ми найкращі в своїй справі!