Багато господинь, знаючи, що не буде часу готувати, вдавалися до хитрощів - заморожували продукти і цілі страви. Найчастіше це були вареники або пельмені, проте зараз можна навіть купити заморожену випічку.

Заморожені напівфабрикати для випічки оптом вигідні для тих, хто пече продукцію на продаж, однак не завжди встигає зробити це в повному обсязі. Також продається випічка із заморожених заготовок в пунктах фаст-фуду: у шкіл, університетів, в громадських місцях.

Продукція глибокої заморозки виготовляється з дуже хорошого борошна, здатного витримувати великий діапазон температур, тому можна не сумніватися в якості виробів. Використовуються як можна більш свіжі дріжджі, які здатні витримати заморозку.

Тісто замішується при досить низьких температурах (12-20°С), завдяки чому відстрочується початок бродіння, і вироби мають чудові смакові якості. Зберігання форми після розморожування забезпечено трохи більшою початковою сумішшю тіста ніж при звичайній випічці.

Правильне зберігання випічки забезпечується певними властивостями матеріалу-упаковки. Так, звичайно, вона повинна бути герметичною. Також, крім цього, логічно зробити висновок, що повинна бути і стійкість до холоду, адже продукція буде зберігатися в морозильних камерах. Тому хорошими є продукти, упаковані в поліпропілен. Така упаковка ще має досить велику міцність на розрив, тому витримує розтяг при збільшенні обсягу за рахунок кристалізованої води.

Найкраще зберігаються такі вироби при -18 ...- 20°С, тому що тоді краще забезпечується кристалізація води. Такі умови не є чимось надзвичайним, адже таку температуру всередині морозильних камер підтримує переважна більшість сучасних холодильників. В таких умовах напівфабрикати можуть зберігатися навіть до кількох місяців. Варто зазначити, що продукти з вершками не варто зберігати більше 3 місяців, тому що вони можуть прогіркнути.

В якості одного з прикладів замороженої випічки можна взяти хліб. Перед заморожуванням при -35°С його випікають приблизно до 80% готовності. Готувати його просто, тому що досить лише 15-20 хвилин відстояти кімнатній температурі, а потім помістити в духовку на півгодини.

Отже, виробництво замороженої випічки допомагає випікати хлібобулочні вироби максимально швидко, заощаджуючи час на заміс і формування тіста. Тому така продукція є прекрасним рішенням для пекарського бізнесу великих і малих підприємств. Широкий асортимент такої мороженої продукції представлений на сайті компанії "Мамин хліб".