Заморожена випічка набирає все більшої популярності. Вона є необхідним атрибутом закладів фаст-фуду, супер- і гіпермаркетів.

Часто заморожують страви з листкового тіста. Починають заморозку з процесу замішування тіста. У нормі це роблять холодним методом, а якщо було отримано «тепле» тісто, його охолоджують. Борошно може бути як пшеничне, так і житнє або сумішшю цих двох. Не має значення і наявність начинки або її відсутність.

Дріжджі вносять за 3-4 хвилини до закінчення замісу, але, звичайно ж, обов'язковим є рівномірний розподіл по всьому об'єму тіста.

Наступним етапом є недовгий процес бродіння або ж воно може бути і відсутнім, а потім відбувається відлежування - процес, призначений для того, щоб тісто охолодити рівномірно по всій товщині. У випадку з листковими виробами, шарування відбувається ще раніше.

Основною виробничою стадією є глибоке заморожування. Для неї використовуються камери шокової заморозки. Вони є різних типів за конструкцією: тунельні, спіральні, тупикові. Кінетика промерзання заготовок обумовлена циркуляцією повітря в установці і оптимально низькою температурою повітря всередині. Швидкість промерзання в нормі становить 1°С в хвилину при швидкості руху повітря до 4 м/с. Такі опції встановлюються для збереження життєздатності максимальної кількості дріжджових клітин. Якщо ж їх порушити, то
буде швидко відбуватися кристалізація рідини в цитоплазмі і мембрани можуть не витримати і лопнути, привівши до загибелі клітини. Якщо провести процес правильно, то рідина кристалізується в середнього розміру кристали, які не зашкодять мембрану і дріжджі збережуть свої підйомні властивості.

Під час налаштування власне самого заморожувального механізму необхідно вказувати в обсязі завдань вагу не тільки виробів, але і поличок, листів, візків та іншого інвентарю.

Заморожені кондитерські та хлібобулочні вироби дають можливість поласувати улюбленими ягідними і фруктовими смаками навіть якщо не сезон цих плодів. Також страви, які пройшли заморозку і були приготовлені з морожених заготовок мають менше слідів життєдіяльності мікроорганізмів, оскільки ті часто не витримують впливу низьких температур, і тому є безпечними для здоров'я шлунково-кишкового тракту споживачів.

Ринок заморожених виробів дійсно дуже великий. Це і заморожений хліб, вироби з листкового тіста, заморожені булочки. Купити величезна кількість видів такої продукції оптом можна на сайті ТМ "Мамин хліб".

Наповніть життя приємним смаком!