Конопля. Її властивості змушують людей вигадувати про неї нові легенди вже сотні років. Хтось боїться цієї рослини, а хтось глибоко шанує всі її можливості. При згадці про коноплю в першу чергу люди вибудовують асоціації з курінням, але в нашій статті мова піде про інше, більш нешкідливе її застосування. Якщо ви цікавитеся подіумними тенденціями, то напевно чули про моду, яка пропагує боротьбу за екологію і знаєте, що еко-мода і тканина з коноплі - це практично нерозривні поняття.

Еко-стиль як спосіб мислення
Вибір на користь еко-стилю роблять в першу чергу ті люди, які усвідомлюють себе частиною природи. Переваги цього модного руху полягають в тому, що всі матеріали для одягу є натуральними, екологічно чистими і міцними, чим не відрізняються синтетичні тканини. Послідовники еко-стилю глибоко переконані, що все найкрасивіше і найкорисніше дає нам природа, а не лабораторні експерименти. Погодьтеся, що посперечатися з цим складно, адже гіпоалергенність та довговічність натуральних матеріалів завжди цінують більше, ніж швидкоплинну красу і блиск штучних. Як правило, шанувальники такої моди відрізняються і конкретними моральними цінностями, серед яких усвідомлення важливості турботи про природу, гуманізм і навіть якась особлива впевненість завдяки відчуттю близькості з природою.

Матеріали: тільки корисно і тільки красиво
Еко-стиль «витканий» з натуральних матеріалів, а саме з льону, бавовни, вовни, шовку і коноплі. Саме речі із коноплі відрізняються безліччю позитивних характеристик. Одяг з коноплі сприяє правильному теплообміну в людському організмі. У такому одязі влітку вам не буде спекотно, а взимку ви не замерзнете. Конопля не піддається жодній хімічній обробці, тому вона екологічно чиста, не викликає подразнень і алергії. До того ж, одяг з коноплі унікальний. Його не виготовляють у великих масштабах, тому ризик того, що в якійсь компанії буде людина в такому ж комбінезоні або кардігані мізерно малий.

Універсальні формули для еко-образу
Звичайно ж еко-стиль відрізняється не тільки натуральністю матеріалів. Існують певні правила, яких потрібно дотримуватися, щоб створити правильний образ в цьому стилі.

Кольорова гама. У цьому критерії орієнтуватися дуже легко. Просто обирайте кольори, які найчастіше зустрічаються в природі і точно не прогадаєте. Синій, коричневий, зелений, сірий і білий прийнято вважати основою еко-стилю.

Принти. Якщо ви вирішили своїм зовнішнім виглядом нести ідею єднання з природою, сміливо віддавайте перевагу речам із зображенням рослин і тварин. До речі, виглядає це дуже мило, і якщо ви хочете справити враження ніжної, мрійливої людини, такі принти вам в цьому обов'язково допоможуть.

Крій та фасон. Просто купуйте те, в чому вам по-справжньому комфортно. Еко-стиль передбачає найрізноманітніші форми одягу, але на першому місці все ж стоять вільні речі. Не обов'язково мішкуваті й безрозмірні, але обов'язково такі, в яких вам буде зручно.

Український виробник конопляної тканини може забезпечити вас усіма потрібними матеріалами для того, щоб ви впевнено слідували за еко-модою і відчували себе абсолютно комфортно. У нас ви знайдете конопляні тканини високої якості за привабливою ціною.
Будьте модними і любіть природу!