Свята завжди асоціюються з сім'єю, друзями, заставленим всілякими смаколиками столом і численними подарунками в красивій, яскравій упаковці. Навіть не віриться, що ще зовсім недавно ми бачили барвисто загорнуті коробочки тільки в іноземних фільмах. На щастя, часи змінюються, і тепер такі оригінальні речі, як подарункові коробки, купити може кожен з нас.

Оригінальність + новітні технології + різноманітність
Сучасна подарункова упаковка виготовляється з найрізноманітніших матеріалів: поліетилен, папір, гофрокартон. Найкращим варіантом для виробів такого типу вважається гофрокартон. Він ідеальний для створення подарункових коробочок будь-яких розмірів, надійний і, головне, повністю безпечний для людського здоров'я і природи. Саме тому компанія «HolAndPrint» займається виробництвом сувенірної упаковки виключно з натуральних матеріалів. Ми дбаємо про навколишнє середовище і хочемо, щоб наші нащадки теж могли милуватися красою української природи.
В асортименті нашої продукції представлена велика різноманітність подарункового пакування:
- коробочки від найменших до просто величезних;
- пакетики саше, крафт-пакети;
- цікаві дизайнерські рішення декору пропонованих виробів;
- можемо розробити індивідуальний дизайн упаковки відповідно до ваших побажань.
Наша компанія використовує новітні технології та обладнання для створення святкової упаковки. Ось чому ми з легкістю втілимо в реальність всі ваші ідеї. Ви хочете щось яскраве, незвичайне? Вам потрібна не просто красива упаковка, а щось особливе? Фахівці «HolAndPrint» із задоволенням майстерно зроблять необхідну упаковку будь-якого розміру і типу оформлення. До того ж, логотип вашого підприємства в незвичайному обрамленні на красивих коробочках, пакетах і т. д. приверне до себе безліч поглядів, що послужить додатковою рекламою.

Де купити найгарнішу та вигідну упаковку?
Компанія «HolAndPrint» вже не один рік виробляє високоякісну картонну продукцію для українців. Наше основне прагнення - забезпечувати своїх покупців цікавими, креативними товарами, які будуть ефектним фоном для вашого бізнесу. Дизайнери «HolAndPrint» постійно розробляють нові варіанти декору для упаковки.
Основні переваги нашого виробництва:
- у нас працюють справжні професіонали цієї сфери;
- використання екологічних матеріалів;
- індивідуальний підхід до кожного замовника;
- помірна вартість наших товарів.
Наша компанія пропонує всіляку картонну продукцію для будь-яких потреб. Якщо вам потрібна надійна подарункова упаковка, інтернет-магазин від «HolAndPrint» стане відмінним вибором.

Великий вибір, гарна якість, завжди своєчасна доставка - ось, що ми обіцяємо своїм покупцям. До речі, у нас ви можете купити товар, який сподобався оптом і в роздріб!