Топографія - це одна з важливих наукових дисциплін, за допомогою якої створюють повноцінні зображення різноманітних географічних ділянок місцевості, грунтуючись на зйомках спеціальною апаратурою (наземних, з висоти пташиного польоту, з космосу). Вона дуже сильно пов'язана з геодезією і відповідно будівництвом. Фахівці завжди використовують ці дані при спорудженні великих будівель, приватних будинків, об'єктів промислового значення. Виконавча топографічна зйомка - важливий етап, який допомагає змоделювати процес будівництва на тій чи іншій місцевості.

Коли і навіщо роблять топографічну зйомку?
Топографічні роботи потрібні для того, щоб отримати всі необхідні документи, що дозволяють будівництво запланованого об'єкта. Топозйомка повинна бути високої якості, адже від неї залежатимуть:
- кінцева вартість будівництва;
- довговічність споруджуваної споруди;
- безпека і комфорт людей, які там проживають, в подальшому.
 
Топографію земельних територій виконують при таких роботах і проектуванні:
- для визначення координат, розташування ділянки;
- для межування;
- для реєстрації земельної ділянки в кадастровій палаті;
- під час розподілу ділянки, зміни її меж;
- для прокладання комунікацій під землею.

Дуже часто подібні топографічні роботи проводять в судовому порядку, щоб швидко і правильно вирішити суперечки. Топозйомка завжди здійснюється для оформлення дозволу на зведення різних будівельних об'єктів нерухомості.
Усілякі топографічні дії дозволяють отримати максимально точну інформацію про рельєфи земних ділянок, про те, де і як розташовані інші будівлі, про комунікації на обраній території, про природний ландшафт (зелені насадження і т. д.).

Справжні профі своєї справи - це запорука вашого спокою і успіху!
Надійність і якість топографічних планів, швидкість виконання замовлених робіт на пряму залежать від професіоналізму та майстерності геодезистів, топографів. Тільки інженери з хорошим досвідом в обраній сфері і високою кваліфікацією можуть з легкістю підготувати детальний план з усіма потрібними і важливими технічними деталями. Людина без необхідної підготовки - це справжня загроза для будь-якого починання. Після закінчення різнопланових польових хитрощів і замірів фахівці відправляють інформацію зі своїх приладів в камеральний відділ. А через деякий час картограф структурує всі дані і створює необхідну детальну карту. До того ж, проектується креслення в електронній версії
з усіма даними (наприклад, скільки криниць та їхні глибини, діаметри труб комунікацій, види огороджень і т. д.).
Науково-виробнича фірма «Супремум ЕКО-С» - це підприємство, де працюють тільки висококваліфіковані фахівці. Наші профі проведуть усі необхідні інженерно-геологічні роботи точно в зазначений термін.

Вартість топографічної зйомки співробітниками «Супремум ЕКО-С» доступна всім. Ми працюємо, щоб ви були спокійні і впевнені в собі!