Якщо ви знаєте що таке рекламний штендер, то напевно ваша діяльність пов'язана з торгівлею. Якщо не знаєте, тоді швидше за все зовнішня реклама в вашому бізнесі займає не одне з перших місць, а даремно. І ми розповімо вам чому.

Сьогодні кожен підприємець намагається залучити нових покупців, використовуючи соціальні мережі. Так, це працює безперечно, але потрібно також розуміти, що не вся цільова аудиторія навіть в наш час використовує інтернет. Особливо актуально це для тих, у кого бізнес з розділу вузького профілю, якийсь спеціалізований магазин, наприклад. Люди, не маючи доступу в інтернет, або не знаючи, як ним користуватися, просто не дізнаються про вас і ваш товар. І в підсумку, ви втрачаєте покупців, надаючи пріоритет не тій рекламній гілці або забувши про неї.

Допоможе, звичайно ж, зовнішня реклама. Це дуже ефективний, а головне не дуже дорогий засіб зовнішньої інформації для широкого кола людей. Заходячи навіть в супермаркет, одразу привертає увагу стійка для реклами з різноманітними буклетами. Так ось, це називається рекламою в місцях продажу. До неї відносяться і фірмові нашивки на одязі персоналу, і покажчики, і вивіски, і різні дрібниці з логотипом компанії або марки саме в точках дистрибуції.

Необхідно виділити рекламу на «білбордах» або ж щитову рекламу. Її основною якістю є те, що вона сприймається на ходу. Таку рекламу легко запам'ятати, найчастіше вона кидається в очі, її краще сприймають молоді люди, так як більшу частину часу вони проводять поза домом. Хороша щитова реклама залишає у свідомості потенційних покупців назву або ж фірмовий знак підприємства. До цієї категорії можна також віднести лайтбокс, афішу, електронне табло та інші.

Також виділяють окремо такий розділ як світлова реклама. Сенс її в тому, що для донесення інформації використовують різні джерела світла. Це можуть бути і звичні табло з підсвічуванням і неонова реклама. Найбільшою популярністю сьогодні служать об'ємні букви. Їх краще видно і можна легко прочитати навіть у вечірній час.

Приємний момент в тому, що за допомогою 3D-моделювання можна створити індивідуальний проект саме для вашого підприємства, і в цьому з радістю вам допоможе наша компанія «ДІСПЛЕЙ СТОР».

Також особливо потрібно виділити зручний, переносний штендер. Він - просто «маст хев» для будь-якого магазину. Встановлюється на тротуарі або ж всередині приміщення. Будь-який покупець, вже перед самим входом, з його допомогою зможе дізнатися категорію продукції, що продається, або наявність акцій, розпродажів, загалом будь-яку важливу на ваш погляд інформацію. Штендер можна використовувати як покажчик на ваше підприємство. Це дуже дешеве, але безумовно корисне пристосування.

 
Усе необхідне для зовнішньої реклами ви можете знайти і купити в нашому інтернет-магазині. Тільки у нас швидке і недороге виготовлення світлових коробів. Будь-яка ваша ідея зовнішньої реклами за допомогою наших дизайнерів втілиться в життя. Приймаємо замовлення як з Києва, так і з усієї України.

Купуйте за вигідними цінами у нас на сайті всього в один клік. Наші менеджери з радістю обговорять з вами всі деталі і нові запитання. Телефонуйте за вказаними номерами телефону!