Технологія вулканізації гуми - це процес взаємодії сирого каучуку з сіркою з утворенням гуми.

Використовується вулканізація гуми для заклеювання камер в колесах транспорту. Ця процедура є незамінною при такому вигляді несправності. При якісно проведеній вулканізації камера буде утримувати повітря як нова.

Зрозуміло, що перед тим, як виконувати певні маніпуляції з нею, камера повинна бути спущена. Вулканізація проводиться шляхом накладення на пошкоджене місце латки з сирої гуми - промислово виготовленої суміші каучуку з сіркою або іншою подібною за фізичними і хімічними властивостями речовиною.

Використовувана гума вже сама по собі має певну клейкість, хоча цього недостатньо для того, щоб можна було просто накласти і притиснути її. Перед накладенням поверхню у місці проколу необхідно очистити, знежирити спиртом і зробити шорсткою за допомогою наждачного паперу для ефективної адгезії. Електричний вулканізатор має нагрівальний елемент, яким притискають сиру гуму до гуми камери.

Для того щоб нагрівальний елемент не злипнувся з каучуком, між ними вставляють клаптик паперу. При нагріванні сира гума набуває міцності та еластичності. Поверхня нагрівального елементу нагрівається до 140-160ºC, при цьому змінюється колір паперу і нагрів припиняють. Від'є
днують вулканізатор тільки після охолодження. При порушенні цієї частини процедури гума може потріскатися, що вже не піддається ремонту.

Ще одним методом ремонту камер транспорту є холодна вулканізація. Такий варіант добре підійде для місць, які вже проходили вулканізацію. Перед цією процедурою також проводиться підготовка площі, проте склеювання і латання проводиться завдяки специфічному реагенту і клею. Реагент наносять на латку, а клей - на проблемне місце в камері. З'єднання проходить завдяки хімічній реакції на молекулярному рівні приблизно за п'ять хвилин. Таким чином наявність додаткового обладнання або підключення до електромережі є необов'язковою.

Отже, вулканізація шин спрямована на відновлення їхньої роботи за несподіваного проколу. Це обходиться набагато дешевше ніж радикальна заміна камери або колеса загалом. Так само це не є надто довгою процедурою, тому на можливість знову користуватися автомобілем не доведеться довго чекати. Правильно залатана шина зможе прослужити дуже довго. Для досягнення такого результату необхідно звертатися до висококваліфікованих майстрів, наприклад, до компанії «РТД», яка пропонує свої послуги.