Нижня білизна - це те, що використовує кожен. Популярним виробником таких товарів є Lama. Білизна, вироблена цією компанією, славиться своєю якістю і практичністю.

Наприклад, в нашому асортименті можна знайти трусики-стринги для заняття фітнесом. Їхньою особливістю є підвищена м'якість і гладкість тканини, тому вони не натирають. Це стане також дуже корисним початківцям велосипедистам, які можуть стикатися з досить неприємними труднощами такого роду. Трусики настільки добре сидять, що жінка їх не помічає, як ніби це частина її тіла.

Унікальними є термовластивості, завдяки яким шкіра не потіє навіть в умовах активного руху при високій температурі навколишнього середовища. Не менш корисні і певні антибактеріальні властивості. Разом з усім цим такі трусики є гарними і стильними, адже робляться з думкою про потреби сучасних жінок.

Не менш зручні і безшовні трусики-шорти. Завдяки відсутності швів вони добре сидять і не впинаются в шкіру. Так само вони не рвуться. У той же час труси є гнучкими і дихаючими, не утримуючи занадто багато тепла у шкірі. Матеріалом є мікрофібра Meryl, відома своєю гарною повітропроникністю для забезпечення шкірного дихання. Також ця мікрофібра приємна на дотик і не втрачає своїх властивостей навіть після багаторазового прання. Колір залишається насиченим і не линяє. Труси не розтягуються при використан
ні і мають таку ж форму як нові.

Хорошими є і ще одні, неспортивного типу стрінги, які ідеально прилягають до тіла і мають
антибактеріальні властивості. За допомогою таких трусиків абсолютно підкреслюється хороша форма жіночих стегон і талії, вони набувають звабливих обрисів.

Для тих, хто хоче підкоригувати свою фігуру, продумані труси, що тянуться. Вони забезпечують легку і ефективну корекцію талії на один або два розміри. Добре підходять до повсякденного використання. Передбачені варіанти із завищеною талією, які приховують дефекти фігури. Крім того, добре сидять, не скручуються і не сповзають. Як бачимо, красива жіноча білизна може бути одночасно і дуже корисною.

Чоловічі труси виробляються з натурального бамбукового волокна. Воно є екологічно чистим і міцним матеріалом. Як відомо, така тканина здатна вбирати вологу і пропускати повітря, перешкоджає розвитку шкідливої мікрофлори до 70%. Білизна з бамбука є дуже комфортною для використання під час руху, не викликає алергії або подразнення на шкірі і тому підходить всім.