Влітку просто відпочити, а в інші сезони оздоровитися - всі їдуть в санаторії Чорного моря. Відпочинок з дітьми там може доставляти чимало клопоту. Першою з проблем виникає проблема з транспортом.

Добиратися в такий бажаний райський куточок можна трьома способами: літаком, поїздом або автомобілем / автобусом.

Із цього переліку літак є найшвидшим. Завдяки йому опинитися на курорті можливо вже через годинку або трохи більше після виходу з будинку. Однак через це дуже великі ціни на авіаперельоти. Вони обумовлені також і досить складним обслуговуванням літаків. До того ж, всім відомо, що деякі люди панічно бояться літати. Необхідно бути впевненим, що короткий переліт не стане мукою для вас або для членів сім'ї. А ще найчастіше база відпочинку на вихідні може розташовуватися далеко від найближчого аеропорту, тому багато часу і зусиль може бути витрачено на дорогу туди. Однак необхідно зазначити, що саме літак краще вибирати для подорожей за кордон, адже дорога наземним транспортом нерідко може тривати більше доби і фізично або морально виснажувати людину.

Наступним видом транспорту є залізничний. Він відомий своєю дешевизною, проте далеко не може похвалитися швидкістю. Плюсом є те, що залізнична мережа є досить розвиненою, і тому більшість більш-менш великих населених пунктів мають залізничні станції, або ті розташовуються всього в декількох кілометрах від них. Важливою деталлю є те, що всі подорожі залізницею за кордон відчутно дорожчі, ніж в межах країни. Крім того, в спеку в вагонах найчастіше дуже душно, що може погано впливати на здоров'я.

Автомобільна подорож є найбільш поширеною. Практично скрізь є автомобільні дороги, однак іноді в не дуже хорошому стані. Подорожувати можна власним автомобілем при наявності такого. Крім того, на відміну від усіх попередніх видів транспорту можна робити скільки завгодно зупинок. Водій може навіть просто зупиняти машину, щоб пасажири могли вийти розім'ятися після довгого сидіння. Під час подорожі таким способом необхідно бути дуже уважним, вивчити карту шляхів місцевості і мати її при собі. А ті, хто не має власного автомобіля, може вибрати подорож автобусом з групою, яку організовує турфірма.

Який би спосіб подорожувати ви не вибрали, шукати тур допоможуть професійні турфірми, однією з таких є фірма "ЗахідКурортСервіс".