Останнім часом усе частіше можна почути про те, щоб перейти на світлодіодні лампи для будинку. Що вони собою являють і в чому їхні особливості?

Лампочки led в загальному понятті - це набір світлодіодів і схем живлення, які перетворюють звичайний струм в струм низької напруги. Завдяки цьому можна підключати такі лампочки до звичайної мережі з напругою в 220 В, доступною в кожній оселі.

Також, логічно припустити, що завдяки таким перетворювальним схемам світлодіодні лампочки не надто чутливі до перепадів напруги, що є звичайним в багатьох багатоквартирних будинках і дуже шкідливо для ламп розжарювання. Led-лампи здатні прекрасно працювати без пристроїв-випрямлячів напруги. При перепадах яскравість їхнього світла залишається незмінною, хоча це дуже помітно в лампах розжарювання. Монтаж світлодіодних лампочок виконується звичайним способом, через закручування в стандартний патрон.

Хоча ціна led-лампочок не є занадто низькою, проте повністю виправдана. Перш за все це пояснюється довгим терміном служби. Так, вони можуть працювати навіть до 10 років, чого не скажеш про лампи розжарювання, які змінюють мало не щороку, а то й частіше. Тому відповідно на світлодіодні лампи виробники дають гарантію від року до трьох років, чого не скажеш про звичайні.

Якщо порівнювати час роботи в годинах, то в світлодіодних лампах це число буде в 30 разів більше, ніж у ламп розжарювання. Цим обумовлено і використання лампочок led в
електроприладах, як індикаторних. Стійкими є такі лампи і при багаторазових частих вимкненнях і включеннях, які скорочують термін роботи ламп розжарювання. Тому її можна назвати "лампою на століття", адже встановивши її один раз можна надовго забути про необхідність заміни.

Найголовнішою перевагою є економічність в споживанні струму. Так, при створенні такого ж рівня освітлення світлодіодна лампа використовує 12 Вт, а лампа розжарювання - 100 Вт. А це означає, що з такими лампами рахунки за електроенергію зменшаться майже в 10 разів! Із тієї ж причини доцільне їхнє використання при освітленні від генератора і акумулятора, адже економно витрачається заряд.

Довгий термін служби, низьке споживання енергії, стійкість до різних примх мережі, яка зумовлює надійність, - все це робить світлодіодні лампи дуже бажаними і корисними людям, охочим заощадити. Дійсно, led-лампи найбільш ефективно економлять гроші користувача.

Вибрати для свого будинку такі надефективні енергозберігаючі лампи з довгим терміном служби можна на сайті компанії "Best Price".