Вайма - це пристосування, яке іншими словами можна назвати, як сжим (пристрій для стягування і притиску деталей, які можуть з'єднуватися між собою клеєм, стяжками).

Вони знайшли своє застосування в облицюванні кромок, склеюванні вигнутих деталей, під час складання щитів, обв'язок, каркасів крісел, стільців. Саме тому розрізняють вайми для плоскої і об'ємної збірки, для личкування плоских, неплоских і рельєфних поверхонь. Також є 
прес вайма однозонна, двохзонна. Сьогодні складальні вайми часто називають пресами.


Сфера застосування вайм

Прес вайма загалом призначена для створення тиску, який необхідний для виключення зазору в з'єднаннях і забезпечення правильного положення заготовок, що з'єднуються в виробах. Саме для цього сьогодні часто застосовують механізми з пневматичним приводом, іноді - електричним.

Сучасні вайми мають високу продуктивність, але часто цей показник залежить від кількості деталей, що з'єднуються між собою. Час, за який відбувається розкладка, тягнеться від кількох секунд і до 1,5 хвилини.

Часто виріб під час встановлення в вайми вимагає деяких додаткових елементів, тоді витрачений на цей процес час використовується для витримки клейових з'єднань під тиском. Але якщо точність виконання шипових з'єднань відповідає заданому ступеню точності, то витримка виробів під тиском не потрібна.

Загалом всі прес-вайми можна розділити на:

- прес-вайми складальні компанії «Термотех» використовуються для столярного виробництв. Вони підходять для заготовок різної довжини: 2130 мм, 2500 мм і 3000 мм, а також ширини: 960 мм, 1300 мм і 1800 мм;

- прес-вайми для виробництва меблевого щита представлені в різних типах і модифікаціях. Є можливість виготовляти вайми за розмірами замовника;

- прес-вайми для виробництва листкового бруса, меблевого щита;

- прес-вайми для поздовжнього зрощування деревини.

Компанія «Термотех» пропонує не тільки вайми столярні купити, але і інші різні модифікації. Також ми пропонуємо вигідні умови співпраці та гарантійний термін на обладнання - 1 рік.

Продаж обладнання здійснюється по всій території України (Львів, Київ, Одеса, Полтава, Луцьк та інші міста), а також за кордоном. Більше інформації про умови доставки або оплати обладнання можна дізнатися у наших консультантів за зазначеними на сайті контактними номерами.