Ви затіяли ремонт, а значить необхідно визначитися з вибором і покупкою всіх необхідних матеріалів. Для того щоб купити якісні та безпечні для здоров'я фарби, лаки і т. д., треба хоча б трохи розбиратися в продукції для будівельної галузі. Тому компанія «Капітан-РЕМОНТ» допоможе зрозуміти, що ж таке лакофарбові матеріали або ЛФМ, якими вони бувають і де застосовуються.

Лакофарбові матеріали - це...
Продукти, які після нанесення тонким шаром на обрану поверхню або виріб утворюють спеціальне захисне (часто і декоративне) покриття. Такі матеріали від інших стандартних покриттів відрізняє те, що лаки утворюють прозору плівку, яка не спотворює поверхню.
У будівництві та при ремонтних роботах лакофарбове покриття допомагає вирішувати кілька проблем:
вберігає поверхню різноманітних матеріалів і деталей від згубного впливу навколишнього середовища;
забезпечує гарний естетичний вигляд.

Види і застосування
На сторінках каталогу інтернет-магазину «Капітан-РЕМОНТ» представлено великий асортимент різноманітних і високоякісних лакофарбових матеріалів. Ми пропонуємо своїм покупцям продукцію, яка допоможе втілити в реальність будь-які ідеї при ремонті та будівництві.
Усі ЛФМ умовно поділяються на 4 групи:
- просочення, лаки, фарби для деревини (для захисту дерева від гниття);
- лакофарбові матеріали для внутрішньої обробки в приміщеннях;
- спеціальні фасадні фарби, просочувальні рідини, грунтовки;
- ЛФМ, які захищають метал від корозії.
Застосування лакофарбових матеріалів необхідне майже на всіх виробництвах, при будівництві і в ремонтних роботах. Подібна продукція в нашому каталозі представлена у вигляді рідини, порошків, паст, аерозолів.
Фасади будинків та інших споруд зазвичай фарбують різноманітними акриловими фарбами. Вони володіють необхідними екологічними, атмосферостійкими і вогнетривкими властивостями.
Лаки, фарби й оліфи є основними лакофарбовими продуктами. Головні складові частини наших ЛФМ, які утворюють основу захисного покриття, - це плівкоутворюючі речовини, використовуються у вигляді оліфи (перероблені рослинні масла), синтетичних клеїв, смол, розчинів.
Лакофарбова продукція компанії «Капітан-РЕМОНТ» відрізняється підвищеною стійкістю до негативних впливів зовнішнього середовища. Багатство асортименту і доступні ціни допоможуть підібрати саме той товар, який вам необхідний.
Наші консультанти швидко і з повагою дадуть відповідь на всі ваші запитання. До речі, у нас ви можете замовити засоби для догляду та відновлення покриття автомобілів (авто фарби, авто лаки, авто шпаклівки і т. д.).
В інтернет-магазині «Капітан-РЕМОНТ» є все для ремонту: від фарби до інструментів, а за бажанням замовників наші фахівці професійно і в оптимальні терміни проведуть будь-які ремонтні роботи.
Гарантуємо швидку доставку і відмінну якість всіх пропонованих товарів!