Найдавніший і популярний в світі матеріал для будівництва - це деревина. Вона відрізняється доступними цінами, різноманітністю, проста у використанні і підходить для зведення найрізноманітніших споруд (будинки, лазні, гойдалки, паркани, лавки, вікна та двері і т. д.). Однак, крім всіх цих плюсів, цей матеріал володіє 2 великими недоліками - схильність до гниття і пожежонебезпека. Перешкодити їм здатне тільки захисне просочення для дерева.

Навіщо проводити обробку деревини?
Дерево володіє відмінними якостями: шумоізоляція, теплоємність, міцність і простота в обробці. Але для того щоб зберегти всі ці якості, необхідно обов'язково проводити обробку деревини спеціальними просоченнями і антисептиками. Вони захистять цей природний матеріал від всіляких несприятливих природних умов і значно подовжать термін експлуатації дерева.
Отже, ось невеликий перелік бід, яких можна уникнути, якщо купити антисептик або просочення від «Капітан-РЕМОНТ»:
- ультрафіолетове випромінювання (колір не вигорить, незважаючи на потрапляння прямих сонячних променів);
- несприятливі погодні умови (дощ, сніг, перепади температур);
- грибок, цвіль, гниття;
- забруднення (покриття відштовхує частинки бруду і пил);
- комахи.

Як правильно вибирати захисне просочення і антисептик?
Із питанням, навіщо потрібні різні просочення, антисептики все зрозуміло, тепер залишилося розібратися, як вміло підібрати цей засіб.
- Перш за все, треба вирішити, для якого виду робіт (зовнішні і внутрішні) воно потрібне.
- Призначення (профілактика або лікування) дерев'яних будівель, конструкцій.
- Основа (водна або розчинники). Водні - екологічні, без запаху, підходять для внутрішнього і зовнішнього використання, а засоби на основі з розчинників ідеально збережуть красиву текстуру дерева, частіше їх застосовують зовні, хоча можна і всередині приміщення з хорошою вентиляцією.
- Глибина просочення (поверхнева прекрасно підходить для внутрішньої обробки і меблів, а глибока для зовнішніх споруд).

На всіх подібних засобах повинно бути вказано, для яких цілей вони призначені. Наприклад, просочення для дерева для внутрішніх робіт - створене тільки для застосування всередині приміщення. Якщо застосовувати його зовні, то воно не дасть ніяких корисних результатів. У той же час, зовнішні розчини категорично забороняється використовувати у внутрішніх приміщеннях, щоб не нашкодити людському здоров'ю.
Сьогодні розрізняють 2 типи антисептичних засобів для деревини:
- профілактичні (вони перешкоджають виникненню руйнівних процесів, їх необхідно застосовувати перед початком будівництва, перед нанесенням грунтовок, фарб);
- лікувальні (борються з виниклими «дерев'яними» хворобами - жучки, цвіль, грибок).
У нашому магазині представлені різні види лакофарбових матеріалів, будівельних інструментів і інших подібних товарів. Продукція «Капітан-РЕМОНТ» обов'язково сподобається вам якістю та відмінними цінами.
Ми гарантуємо швидку доставку замовлень будь-якої величини навіть в найвіддаленіші куточки України та вигідні умови для постійної співпраці!