Безвідходні технології є ефективним способом, який допомагає позбутися не тільки відходів, а й переробити їх з метою отримання вигоди. Одним з таких інструментів є лінія гранулювання ОГМ-1.5. Вона призначена для переробки деревної тріски, тирси, соломи, луз соняшнику та іншої сировини для створення паливних брикетів. Крім того, можливе створення гранульованого корму, з'єднавши потрібні інгредієнти, які в результаті проходять процес спресованості і термообробку. У кінцевому підсумку ви отримуєте дрібнофракційний корм циліндричної форми. Які ще особливості має лінія гранулювання ОГМ-1.5?

Залежно від обраної матриці гранулятор здатний створювати гранули певного розміру. Переробляючи відходи деревини, солому і навіть торф, на виході ви отримуєте паливні брикети, які відрізняються високою калорійністю. До того ж гранули легко і зручно можна транспортувати і зберігати на складі. Якщо говорити про гранульований корм, то він характеризується здатністю утримувати каротин. Загалом, це оптимальний комплекс, необхідний для збалансованого харчування тварин у сільському господарстві. Як бачимо, лінія гранулювання є досить корисним інструментом, який може виробляти відразу два види гранул - для опалення, а також для корму.

Які ж основні складові лінії гранулювання ОГМ-1.5?

- гранулятор ОГМ-1.5, який складається з преса, змішувача і шнекового дозатора;
- бункер накопичувача, в складі якого знаходиться зводоруйнівник;
- охолоджувальна колонка разом із сортуванням;
- пневматична система відводу крихти і охолодження, в якій присутні пневмо-трубопроводи;
- циклон транспортування борошна;
- циклон-вентилятор подачі шлюзового затвора;
- норії;
- система подачі води;
- електрошафа.

Як же працює гранулятор ОГМ-1.5?

Завантажений матеріал потрапляє в бункер з транспортувальної системи. За допомогою дозатора відбувається рівномірна подача в змішувач. Там сировина проходить обробку із застосуванням води або пари, щоб став можливим процес гранулювання. Після цього здійснюється інтенсивне перемішування. Зволоження необхідне для створення міцних гранул. Наступним етапом стає переміщення вологої суміші в прес, де здійснюється затягування між вальцями і матрицею, в результаті чого проходячи через радіальні отвори матриць формуються гранули під великим тиском. Далі готові вироби потрапляють на нерухомий ніж, який розрізає їх на потрібний розмір. Уже розламані гранули летять вниз і виводяться з преса через рукав кожуха.

Компанія «Гранулятори України» пропонує купити обладнання для виробництва деревних гранул, зокрема установку ОГМ-1.5. Надаємо доступну ціну, послугу установки під ключ, гарантійне і післягарантійне обслуговування.