Фрайнберг, 31 липня 2017 р.

Перехід на конвеєрне виробництво на всіх трьох заводах.

  • Голова правління Рональд Хартвіг:

«Прискорення переходу на нову модель виробництва для більш стійкого зростання».

  • Збільшення кількості прийнятих замовлень на 50% порівняно з попереднім роком.
  • Німеччина витіснила Австрію з позиції ринку з найвищим рівнем продажу.

 

Schwarzmueller Group уповільнює зростання виробництва в поточному році для прискорення вже розпочатого переходу до конвеєрної моделі виробництва. На кінець першого півріччя компанія трохи відстає від показників минулого року. На кінець року планується збільшення виробництва на 200 одиниць техніки, що складе всього 9100 причепів. Роланд Хартвіг, голова правління Schwarzmueller, оголосив цю новину в понеділок, 31 липня, в штаб-квартирі компанії в м. Фрайнберг (Верхня Австрія). Преміум-виробник, розташований у Верхній Австрії, буде дотримуватися поточної тенденції зростання до 2020 року, в кінці якого, як планується, оборот складе 450 мільйонів євро при виробництві 10 000 транспортних засобів

Хартвіг пояснив, що Schwarzmueller Group зараз здійснює найбільшу в своїй історії зміну виробництва. Три заводи в Австрії, Чехії та Угорщині переводяться зі стендового виробництва на секційно-конвеєрне. Це підвищує ефективність і в той же час скорочує термін виготовлення техніки. «Кінцевою метою на цьому етапі планування є прискорення процесу виготовлення нашої техніки на 50%, досягнення якої ознаменує святкування 150-річного ювілею компанії, який відбудеться вже у 2020 році. Ми згодні з тим, що в цьому році зростання обсягів виробництва сповільниться, і ми зробимо приблизно на 400 одиниць техніки менше, ніж планували», - заявив Хартвіг.

Дотримання термінів виробництва зі збереженням індивідуального підходу

Перехід на конвеєрне виробництво з чітким дотриманням термінів є надзвичайно складним, тому що Schwarzmueller Group виробляє 135 типів техніки приблизно в 1000 варіаціях. Понад 60 відсотків транспортних засобів складається з індивідуальних компонентів. Голова правління підкреслив, що обіцяне прискорення виробництва може бути досягнуто тільки завдяки інтелектуальному конвеєрному виробництву. Відповідно, такий складний асортимент транспортних засобів означає, що оптимальний порядок організації на виробничих лініях може бути здійснений лише за допомогою високоточного програмування. «Такий процес більше не може бути спланованим лише людиною», - сказав Хартвіг. Очікується, що загальний перехід виробництва - конвеєрного і програмованого - буде досягнуто в першій половині 2018 року.

Кожен завод буде незалежним центром передового досвіду

У поточному кварталі компанія Schwarzmueller вирішила прискорити перехід до нової моделі виробництва з метою його якнайшвидшого завершення. Проходить не просто повна реорганізація виробництва – вже запущено процес перетворення трьох заводів в незалежні центри передового досвіду, де відбувається повний цикл виробництва всіх груп транспортних засобів: від проектування до збірки. Поки що заводи здійснюють виробництво лише на рівні збірки. «Ми трохи скоротимо зростання виробництва, пришвидшивши таким чином процес переходу до нової моделі», - пояснив Хартвіг. «Це дозволить нам запропонувати нашим клієнтам більш короткі терміни виробництва в різних групах транспортних засобів раніше, ніж планувалося».

2017 р.: Зростання разом з ринком

У 2017 році обороти Schwarzmueller продовжують зростати. Зараз голова правління планує досягти рівня продажів в 360 мільйонів євро порівняно з 342 мільйонами євро в минулому році. Інтенсивність зростання продажів 2017 року дещо спала і склала 5% на відміну від 2016 року, де зростання продажів вийшло на 10% відмітку. Такий намір уповільнення обумовлений прискоренням процесу переходу виробництва на нову модель. Хартвіг заявив, що компанія буде зростати разом з ринком. У зв'язку з оптимізацією виробництва очікуються стабільно позитивні результати. Із моменту прийняття стратегії зростання в 2012 році компанія Schwarzmueller, по суті, виросла з 229 млн євро до 342 млн євро в 2016 році. Зростання становить 49 відсотків за чотири роки.

Самоскиди та напівпричепи з рухомою підлогою користуються великим попитом

Компанія Schwarzmueller дуже задоволена результатами діяльності з точки зору ринку. Значне зростання нових замовлень було помічено в сегментах техніки для будівництва та переробки відходів. Сюди входять сталеві самоскиди, вироблені в м. Жебрак, Чехія. У першому півріччі замовлення на виробництво сталевих самоскидів зросли на 50 відсотків порівняно з аналогічним періодом минулого року. Конвеєрне виробництво, реалізоване на чеському виробничому підприємстві, вже призвело до того, що показник дотримання графіка виконання замовлень становить 90 відсотків. На головному заводі в м. Ханцінг перехід на іншу модель виробництва призвів до підвищення випуску напівпричепів з рухомою підлогою на 40 відсотків при використанні того ж обсягу ресурсів.

Зростання обсягів продажу в Німеччині триває

Продажі в Німеччині продемонстрували особливо високі результати в першій половині 2017 року. Зміна сегментів продукції в бік виробництва будівельної техніки тут більш яскраво виражена, ніж на будь-якому іншому ринку. Це відобразилося на кількості замовлень, що надійшли на кінець червня, що на 30% перевищило показник попереднього року (2017 рік: 1202 транспортних засобів, 2016 рік: 902 транспортних засобів). При плановому загальному обсязі продажів в 2400 одиниць у 2017 році Німеччина стане найсильнішим ринком збуту і вперше обжене Австрію.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь:

Маг. Міхаель Прок, Prock + Prock Marktkommunikation GmbH, прес-секретар

Вул. Рохусгассе 4, A-5020 Зальцбург, Австрія

Email: mp@prock-prock.at, тел.: +43.662.821155.0.

Компанія Schwarzmueller є одним з найбільших в Європі постачальників комерційних транспортних засобів і зараз представлена в 20 країнах, переважно в Центральній, Південно-Східній та Східній Європі. Будучи лідером ринку в сфері інновацій і нових технологій, компанія встановлює стандарти і вважається експертом в галузі індивідуалізованих транспортних рішень завдяки більш 140-річному досвіду роботи в цій сфері. Основним напрямом компанії Schwarzmueller є виробництво транспортних засобів для далеких перевезень, будівельної та нафтової промисловості, а також харчової та лісової промисловості. Щорічно Schwarzmueller виробляє більше 8 800 одиниць техніки. Зараз штат компанії складає близько 2 240 співробітників, прибуток за минулий звітний рік (2016 р.) склав 342 млн євро. Крім виробничих потужностей в Австрії (Ханцінг), Чехії (Жебрак) і Угорщині (Будапешт), компанія також має мережу з майже 350 сервісних центрів по всій Європі.