Не можете пояснити продавцю-консультанту, як виглядає купальник вашої мрії? Спроби описати його складаються з фраз «ну, щоб посередині була смужка», «який закриває груди» і «плавки з дуже-дуже низькою посадкою»? Тоді ця стаття для вас! Простими словами ми розповімо про модні тенденції, навчимо розрізняти моделі купальників і підбирати ідеальні варіанти для своєї фігури. Повірте, це простіше, ніж здається!

Коли вперше бачиш назви всіх типів купальників, очі розбігаються і не бажають повертатися. Але достатньо всього кілька слів, що описують ці елементи гардероба і все стає зрозуміло. Можете переконатися в цьому самі. Почнемо?

- Майо. Мабуть, найбільш звичний для нас купальник. Його відмінною рисою вважають V-подібний або квадратний виріз в зоні декольте і пришивні бретелі. Майо не виходить з моди, тому, купивши його, ви не прогадаєте.

- Бандіні. Це закритий (злитий) варіант бандо-купальника, в якому ліфчик не має бретелей і тримається на грудях за рахунок тугої гумки. Грубо кажучи, груди закриває одна суцільна смуга. У бандіні плечі залишаються відкритими, ліфчик з'єднаний з плавками.

- Пландж. Цілісний купальник з кардинально глибоким вирізом спереду і майже повністю відкритою спиною. Візуально подовжує шию і збільшує груди. Імовірність того, що дівчина в планджі залишиться непоміченою просто жалюгідна.

- Танк. Схожий на майо, але в ньому є чашечки для грудей і цільні бретелі. Така модель створює ефект стрункості, тому, дівчатка, радимо звернути увагу. Також існує танкіні, що складається з двох елементів - плавок і перетвореного в майку ліфа танка.

- Халтер. Бретелі зав'язуються або застібаються на шиї. Набувають популярності і моделі халтер із закритим декольте і відкритими плечима. Такі купальники є закритого і відкритого типу.

- Хай-нек. Іншими словами, спортивний купальник. Він закриває весь тулуб за винятком рук і плечей, відрізняється найменшим вирізом з усіх моделей.

- Свім-дрес. Це можуть бути плавки, до яких пришита спідниця і звичайний ліфчик, а може бути і закритий купальник зі спідницею. У такому вбранні можна і відпочивати на пляжі, і займатися спортом.

- Буркіні. Тут вже відсутні навіть найменші вирізи. Це купальний костюм для жінок, чия релігія не дозволяє їм відкривати тіло.

- Монокіні. Ідеальний варіант для тих дівчат, які не можуть вибрати між закритим і відкритим купальником. Верх з'єднаний з низом тонкою смужкою тканини (або декількома), спина відкрита.

- Бікіні. Найпопулярніший купальник всіх часів. Ви відразу впізнаєте його по займаній на тілі дівчини площі - вона мінімальна. Бікіні рекомендований дівчатам зі стрункою фігурою.

Модний купальник, в якому ви будете виглядати витончено і неповторно, ви можете підібрати у нас! В асортименті інтернет-магазину «Магія» ви знайдете купальники, комплекти білизни, еротичну білизну, панчохи, піжами, халати і навіть домашній одяг. Гарантована висока якість всіх речей і оптимальні ціни. Забезпечимо доставку замовлення в будь-який куточок України.

Ознайомитися з товаром, отримати додаткову інформацію та укласти покупку можна на нашому сайті.