Неприємний запах з рота (галітоз) - це дуже поширена проблема, яка заважає багатьом людям. Здавалося б, проста дрібниця, варто почистити зуби і все пройде. Однак насправді це тривожний симптом, при якому необхідно обов'язково звернутися за допомогою до стоматолога. Професійна гігієна порожнини рота від фахівців стоматологічної клініки «Фенікс-Дент» назавжди позбавить вас від неприємного дихання.
А зараз трохи інформації про те, як з'являється настільки смородлива проблема.

Причини виникнення несвіжого запаху з рота
Дуже часто появу неприємного подиху списують на проблеми зі шлунком або ж на карієс, який «роз'їдає» зуби. Але згідно з медичними дослідженнями є багато різних причин галітозу:
- хвороби в ротовій порожнині (карієс, запалення ясен, виразки на слизовій і т. д.) - позбутися від проблеми в домашніх умовах неможливо, необхідне серйозне лікування та спостереження в лікаря-стоматолога;
- постійна сухість у роті (не достатнє слиновиділення, в результаті чого починається процес накопичення мертвих клітин м'яких тканин і шкідливих зубних утворень) - подібна хвороба часто виникає при постійному вживанні алкоголю або через хворобу слиновидільних залоз, вихід тільки один - максимально швидко звернутися до лікаря;
- проблеми зі шлунково-кишковим трактом та іншими внутрішніми органами - гастрит, виразка шлунка, гайморит, хвороби дихальних шляхів також можуть спровокувати появу і розвиток смородиливого запаху з рота.
Найголовнішою причиною неприємного запаху вважається неправильна гігієна ротової порожнини. Ось чому так важливо хоча б 2 рази в рік відвідувати дантиста. Такий відповідальний підхід до свого здоров'я дозволить вам зберегти свої зубки красивими, а подих завжди свіжим.

«Фенікс-Дент» - справжня європейська стоматологічна клініка в Україні!
Стоматологічна клініка «Фенікс-Дент» вже багато років здійснює якісне лікування. Наші фахівці володіють всім необхідним досвідом і постійно підвищують рівень своєї майстерності. Ми ретельно стежимо за всіма новинками в стоматології, тому наше обладнання та матеріали відповідають усім європейським стандартам. «Фенікс-Дент» пропонує великий перелік стоматологічних послуг за найдоступнішою ціною в Західній Україні:
- виправлення прикусу (різні брекет-системи і т. д.);
- якісне протезування (спеціальні знімні та незнімні конструкції, мостоподібні протези, коронки);
- ремонт зубних протезів, реставрація зубних коронок;
- безболісне лікування зубів для дітей;
- професійна чистка зубів від каменю (швидко, ефективно, дешево).
«Фенікс-Дент» піклується про своїх пацієнтів, тому ми гарантуємо уважний підхід, високий рівень лікування та доступні ціни на всі послуги, що надаються. Для постійних клієнтів ми створили приємні системи знижок і бонусів.
Головне для всього колективу «Фенікс-Дент» - це ваше здоров'я і комфорт!