Популярності набирає фторопласт. Властивості цього фторовмісного синтетичного полімеру білого кольору виняткові. Його використовують в різних галузях промисловості. Використання виробів із фторопласту підвищує надійність, полегшує ремонт та збільшує термін служби конструкцій. Основне призначення - транспортування та зберігання хімічно активних середовищ та для футеровки реакторів. Найпоширеніша сфера використання - машинобудування (в якості підшипників, опор ковзання та рухомих ущільнювачів). Також застосовують в електронній радіотехніці, медицині, будівництві, виробництві одягу, побутовій техніці, фармацевтичній та харчовій промисловості.

Основні властивості фторопласта:
√ відштовхувальні;
√ діелектричні;
√ хімічна інертність;
√ низький коефіцієнт тертя;
√ висока електрична міцність;
√ пружність при будь-якій температурі;
√ температура плавлення приблизно +327°C;
√ кислотостійкість;
√ стабільність;
√ газонепроникність;
√ невисока адгезія;
√ не абсорбує вологу;
√ гіпоалергенність;
√ відмінно обробляється свердлінням та шліфуванням.

Різноманітні фторопласти мають різні механічні властивості. Коефіцієнт розширення змінюється залежно від температури. Основними перевагами будь-якого виду є стійкість до дії агресивного середовища підвищених температур та корозії. Матеріал не горючий. Він миттєво згасає при загорянні. Із нього виготовляють деталі, ємності, клапани, трубопроводи, транспортні стрічки та безліч інших речей. Він фізіологічно та біологічно нешкідливий. Дозволяє заощадити кошти, адже використовується в меншій кількості ніж кольоровий метал. Стійкий до контакту із будь-якою кислотою, окрім розчину лужних металів в аміаку. Сьогодні переважно випускають фторопласт листовий. Отримують всі різновиди хімічним шляхом: до полімерів додають атоми фтору. Він синтезується у вигляді білого порошку, пресується та спікається при високій температурі.

Вирішили купити продукт? Заходьте на наш сайт! Виробництво фторопласту та інших промислових товарів найвищої якості - спеціалізація компанії «Прогрес-М». У нас величезний вибір продукції за низькими цінами від провідних виробників світу. Купити можна оптом та в роздріб. Доставляємо замовлення після оплати. По Україні доставка здійснюється транспортними службами. Можливий варіант доставки партії товарів у країни СНД. Надаємо накопичувальну знижку для всіх покупців. Укладаємо довгостроковий договір на комплектацію та виробництво. Телефонуйте нам вже сьогодні! Готові до співпраці!