Уявити Новий рік без нарядної ялинки просто неможливо, тому якщо у вас ще нема цієї красуні, ми радимо вам купити ялинку штучну в нашому інтернет-магазині. А якщо ви ще сумніваєтесь у правильності такої покупки, то ми представляємо 5 дійсно важливих аргументів.

1. Грошова економія

Штучна ялинка не сильно відрізняється за вартістю від справжньої, проте вона прослужить вам не один рік. Відповідно, вам не потрібно буде кожен рік замислюватись над пошуками нового дерева. Штучна ялинка зможе прослужити вам довгі роки і при цьому навіть не втратити своєї краси. Тим більше, що зараз набувають широкої популярності штучні ялинки литі (кожна гілочка такого дерева виливається в окремій формі). Такі красуні здатні радувати ваше око і не втрачати свого вигляду протягом 10 років.

2. Практичність

Штучну ялинку також дуже просто збирати і розбирати. До всіх дерев в комплекті іде підставка. Усі гілки досить зручно і легко розправляються.

3. Розкішність

Штучні литі ялинки - це копії справжніх хвойних дерев. Їх часто плутають зі справжніми, адже технологія виробництва дозволяє відтворити цілком ідентичні дерева. Вони не осипаються, тому вам не потрібно постійно прибирати засипану голками підлогу. Також є прекрасна можливість замовити ялинку з гілками, які наче притрушені снігом.

4. Безпека і зручність

Безперечно однією із головних переваг штучної ялинки є те, що її не потрібно виносити і викидати. Крім того, її голки не такі колючі, а це дуже важливо, якщо у вас є маленькі діти. Штучні ялинки компанії "Смерека-Плюс" не займаються, абсолютно безпечні для дітей і тварин. Наші вироби виготовляються з безпечного негорючого харчового пластику.

5. Майбутнє

Дуже часто на вулицях міста під Новий рік пропонують купити ялинки, які вирощують спеціально на продаж, а також і браконьєрські. Більшість із них залишаються некупленими і в кінці просто викидаються на смітник. Тому купуючи штучну ялинку, ви автоматично зменшуєте вирубування дерев, а це в свою чергу веде до зниження попиту на зрубані дерева.

Якщо ви вирішили купити штучні ялинки, то сміливо телефонуйте нам за вказаними контактами на сайті, і наші менеджери-консультанти допоможуть вам у виборі найкращої ялинки.