Цей горішок обожнюють ласуни у всьому світі. Мигдаль - це красивий довгастий горіх з приємним смаком і дивовижно тонким ароматом. ТМ «SULTAN» пропонує не тільки мигдаль Грін Хіллс, смачне насіння, різні горішки, а й поділиться цікавою інформацією про мигдаль.

Де росте цей супергоріх?
Згідно з історичними джерелами і дослідженнями вчених батьківщиною мигдалю визнана Азія (Середня) та Китай. Саме на цих землях тисячі років тому з'явилися мигдальні горіхи.

Відомо, що за часів розквіту Стародавнього Єгипту, мигдаль могли собі дозволити тільки фараон і аристократи. Завдяки торговцям по шовковому шляху мигдаль поступово поширився в Середземномор'ї, а згодом з'явився в Америці (завезений монахами-францисканцями в 18 столітті).

У багатьох європейських країнах мигдаль досі є показником успіху і щастя. Наприклад, в Швейцарії ці горішки завжди додаються в різдвяні пироги, вважається, що той, кому дістанеться шматочок з мигдалем, отримає значний фінансовий злет.
В Англії жменя з декількома мигдальними горіхами символізує щастя, довге життя, здоров'я, багатство й успіх.

Отже, найцікавіші факти про мигдаль

Факт 1. У Єгипті його використовували в якості афродизіаку, а в медицині Стародавньої Індії він вважався дуже корисним для роботи мозку і довголіття, також з його допомогою індійці розвивали свої інтелектуальні здібності.

Факт 2. Мигдаль набагато корисніший, ніж фундук, фісташки, кеш'ю, волоські горіхи, але для досягнення максимально дієвого ефекту для травного тракту його треба запивати великою кількістю води.

Факт 3. Згадки про користь мигдалю є в Біблії.

Факт 4. Сьогодні відомо про 30 різних сортів мигдалю, проте використовують лише 10, до речі, саме з мигдального екстракту готують найбільш ароматний в світі лікер - амаретто!

Факт 5. Найбільшу кількість мигдальних горішків експортують з Каліфорнії (США).

Факт 6. Для приготування марципанів за класичним європейським рецептом використовують дрібно мелений мигдаль.

Факт 7. Римляни вважали, що смажений мигдаль приносить удачу і щастя молодим.

Факт 8. Майже половину мигдалю в світі використовують для виробництва шоколаду.

Факт 9. У складі цього горіха така велика кількість вітаміну Е, що він спокійно буде зберігатися в холодильнику кілька років.

Факт 10. Мигдаль - це дерево, вважається ближчим до вишень, персиків, ніж до інших горішків.

Де купити найсмачніший мигдаль?
У каталозі ТМ «Султан» можна купити найсмачніше та корисне насіння соняха очищене, мигдаль (фасований, 120 г і 200 г), фісташки і багато інших ласощів за доступною вартістю.

Уся наша сировина проходить необхідне очищення, сортування, що гарантує найвищу якість продукції, яка випускається.

Гарантуємо зручні умови співпраці та швидку доставку!