Електронні сигарети стають все більш популярними серед курців. Вони характеризуються багатьма перевагами на відміну від звичних тютюнових виробів. Мають більш приємний аромат, не шкодять здоров'ю та не заважають іншим людям (які не курять). Іноді навіть допомагають кинути цю шкідливу звичку. Але, купуючи ці вироби слід правильно вибирати таку річ, як рідина для заправки електронних сигарет.

З чого складається «жижа»?
Саме куріння електро-сигарет називається вейпінгом, а курці відповідно вейперами. Поняття «вейпінг» у багатьох користувачів е-сигарет сьогодні асоціюється зі здоровим способом життя.
Електронні сигарети - це прилади, які створюють імітацію стандартних сигарет. Вони генерують пар з вмістом нікотину або без нього. Подібні прилади ідеально замінюють справжні тютюнові, при цьому не вносять в людське тіло токсичні речовини.
Заправляють електронні сигарети спеціальними ароматизованими рідинами. У народі вони отримали назву «жижа». Отже, що ж це за «жижа» і якою вона буває?
Рідина для заправки електронних сигарет - це суміш, яка випаровується в процесі куріння. В її складі присутні: пропіленгліколь, нікотин (бувають рідини і без нього), рослинний гліцерин, різні ароматизатори (фруктові, квіткові і т.д.), дистильована вода (іноді). Всі ці інгредієнти використовуються в косметології, фармакології, кулінарії і т.д.
Пропіленгліколь є головним «фіксувальником» аромату. До речі, на його базі створюють більшість рідких ароматизаторів для їжі.
Гліцерин застосовують для створення видимого та відчутного пара (імітація сигаретного диму).
Дистильована вода необхідна, щоб розбавити «рідину», зробити суміш досить рідкою для використання.

Якими бувають «жижі»?
«Жижі» для е-сигарет бувають декількох видів:
- без нікотину (повністю безпечні для організму, не викликають звикання, найчастіше застосовуються новачками, або тими, хто хоче кинути палити, також ними розбавляють «міцні» рідини, що містять нікотин);
- з різним вмістом нікотину - легкі, середні і міцні (6 мг, 12 мг, 18 мг або 8 мг, 11 мг, 18 мг, але бувають навіть такі, які вміщують 24 мг на 1 мілілітр «рідини»);
- різноманітність смаків (звичайні тютюнові аромати, фруктові, ягідні, квіткові, і навіть кока-кола, шоколад та багато іншого);
- ароматизатори в рідинах бувають натуральними (органічні) й синтетичними (не шкодять здоров'ю людини). До речі, на смак натуральні і синтетичні мало хто, може відрізнити.

Де замовити рідину для електронних сигарет?
Якщо ви справжній фанат вейпінга і дбаєте про своє здоров'я, то в нашому інтернет-магазині ви з легкістю зможете вибрати й купити все, що необхідно для електронних сигарет. У нашому каталозі представлено велику кількість якісних товарів:
- електронні сигарети виробництва різних брендів;
- рідини для приємного вейпінга;
- одноразові е-сигарети і т.д.
Ми реалізуємо продукцію і оптом, і в роздріб, гарантуємо доставку по всій Україні.
Купити рідину для електронних сигарет дешево в нашому магазині реально та легко! Переконайтеся у цьому вже зараз.