Всі ми хочемо жити в кращих умовах, ніж нинішні. Сучасні реалії змушують задуматися про пошук будь-якої роботи, за яку можна отримати значно більше, ніж в Україні. Тому збільшується відтік економічно активного населення за кордон до Європи. Найбільш популярною є Польща. По сусідстві з Україною, мова трохи схожа на українську, що полегшує її вивчення, зарплати вище наших, що в кінцевому підсумку і привертає працівників. Як отримати роботу в Польщі? Щоб вільно поїхати без раптових форс-мажорів на кордоні і даремно не приїхати, коли ти раптом не підходиш по вакансії? Звертайтеся в кадрове агентство "ES-WORK".

Наша компанія здійснює повноцінну допомогу, щоб легально працевлаштувати українців. Звертаючись в наше агентство, ви отримуєте можливість скористатися одним з трьох запропонованих пакетів послуг:


- "Запрошення" - найбільш дешевий пакет з усіх наявних. Він включає консультацію щодо умов запрошення. Крім того проводяться переговори з польською стороною. Після того, як всі документи готові, їх направляють до Польщі на місце роботи за допомогою факсу, електронної та кур'єрської пошти та отримуємо оригінал запрошення. Також наше агентство надає консультації з питання покупки квитків;


- "Безвіз" - даний пакет має на увазі можливість потрапити на роботу в Польщу, якщо є біометричні паспорти. Надаючи цей документ, ви зможете пропрацювати на території цієї країни до 3 місяців без відкриття візи;


- "Стандарт" - найбільш дорогий, але і найбільш кращий пакет. Він має на увазі відкриття Національної візи Д05. Для цього можна використовувати як біометричний, так і паспорт старого зразка. Отримуючи Національну візу Д05, ви зможете працювати на території Польщі не більше 6 місяців. А протягом наступних 12 місяців ви зможете працювати без необхідності отримання нового дозволу на роботу.

Окремо потрібно мати з собою додаткові гроші, зокрема 250-900 грн на проїзд з України до Польщі. А для тих, хто відкриває візу, потрібно мати 15 євро для сервісного збору консульства і 50 грн для фото. При собі потрібно мати мінімум 1500-2000 грн.

Агентство з працевлаштування "ES-WORK" чекає вас. Якщо ви хочете поїхати в Польщу на заробітки, ми допоможемо здійснити ваше бажання. Професійна робота, кваліфікована допомога, легальне працевлаштування, зустріч з роботодавцем - ви опинитеся в надійних руках, не боячись за власне становище на території Польщі.