Релігія займає одне з перших місць в списку громадських інтересів. Наявність великої кількості храмів тому приклад. У кожному місті, маленькому селищі чи селі можна побачити ще здалеку як блищить на сонці церковний хрест разом з куполом, закликаючи городян на службу до церкви.

Як відомо, виникнення саме християнського хреста пов'язано з розп'яттям Ісуса Христа на Голгофі. На сьогоднішній день, це свого роду символ - нагадування всім віруючим про жертву за прощення наших гріхів, про те, що порятунок можливий тільки через Сина Господнього. Ось чому до вибору хреста для церкви потрібно підходити ретельно.

Більшість церковних діячів при будівництві храму, не замислюються про якість хрестів, які купують, а даремно, адже крім зовнішнього вигляду важливо також довговічність і стійкість матеріалу до корозії і інших зовнішніх факторів. Компанія "Златовест" виготовить будь-який хрест на ваш вибір за індивідуальним замовленням, а головне без сумніву якісний. Але що ж потрібно знати про виготовлення церковних хрестів, так, що б потім зуміти вибрати надійний і красивий атрибут - спробуємо розповісти.

Виготовлення церковних хрестів справа майстерна. Для початку, треба визначитися з видом. Існує кілька різновидів. Наприклад, шестикінечний, восьмикутний хрест, трилисник, "виноградна лоза", "процвітший" та інші - в залежності від несучого значення. Перекладина в шестикутному хресті, позначає чашу терезів на Страшному Суді, трилисник - Святу Трійцю, "виноградна лоза" це символ Живого Христа.

Хрест православний раніше майстри робили виключно з дерева. У перевазі були дуб або ж сосна з ялиною. Вважали, що так хрест ближче був до прообразу, так як Спасителя розіп'яли саме на дерев'яному хресті. Бронза та алюміній також використовуються у виготовленні навіть сьогодні. Але все це не надійні матеріали. Бронза, наприклад, не дуже міцна, схильна до усадки, а в комбінації з оловом взагалі дуже тендітна. Алюміній ж дуже вибагливий - легко руйнується при контакті з іншими металами, але також і легкий в обробці.

Православний хрест, але також і всі накупольні хрести в цілому, найкраще виготовляти з нержавіючої сталі. Таким чином виріб буде захищено від корозії, при цьому значно вийде дешевше, ніж, наприклад, якщо використовувати ту ж бронзу. Чавун також може застосовуватися при виготовленні хрестів, але він дуже важкий і досить крихкий в той же час.

Виготовлення хрестів це питання відповідальності та вміння. Найкраще купувати такий важливий церковний елемент у майстрів своєї справи, які працюють на якість і гарантують відмінний результат.
Одним з таких умільців є компанія "Златовест". У нас ви можете замовити хрести з нержавіючої сталі з напиленням під золото нітрид титану іоноплазменний методами. Гарантія ж 50 років! Ми працюємо не тільки з Україною, але і з Польщею, Молдовою, Грецією і США.

Тільки у нас індивідуальний підхід до кожного клієнта. Хрести і інша церковне начиння будь-якої складності та дизайну.

Для замовлення та при виникненні питань - звертайтеся за вказаними номерами телефону.

Купуйте якість при добрій ціні у нас!