Компанія Ag Leader Technology є однією з найбільших на ринку с / г обладнання, призначеного для точного землеробства. Система автоматичного водіння Steer Command в парі з приймачем GPS 6500 дозволяє виконувати всі види сільськогосподарських робіт з точністю до 2,5 см. Дана система дала можливість повністю відмовитися від водія.

На перший погляд може здатися, що система автопілот Steer Command нічим особливо не відрізняється від автопілоту, наприклад, легкового автомобіля. Однак насправді це не так. Якщо на звичайному автомобілі звичайний автопілот повинен безпечно провести машину з точки А в точку В дорогами загального призначення, то в цьому йому допомагає дорожня розмітка, знаки та інша інфраструктура доріг. Трактор же працює в полі, де немає дорожньої розмітки, до того ж він не просто рухається, а виконує комплекс робіт: оре, сіє або прибирає. Саме тому, окрім автопілота, в техніку закладений ще цілий комплекс програм різного призначення, а також карти полів, що допомагає автопілоту за допомогою GPS з високою точністю пересуватися по полю.

Процес управління трактором зводиться до наступного: на початку робочого дня фермер дає завдання кожному трактору. Наприклад, один трактор повинен зорати поле № 1, інший - скосити і прибрати сіно на полі № 2, а третій - привезти вантаж з поля № 3 на ферму. Якщо с / г техніки багато, то її роботу фермер може контролювати зі спеціального центру управління з безліччю моніторів. А якщо техніки мало, то цілком можна обійтися і звичайним планшетом.

Як вважають експерти в області с / г, трактори з автопілотом будуть користуватися дуже великим попитом і популярністю, так як вони здатні працювати цілодобово (швидкість і якість роботи вночі ті ж, що і вдень), а управляти навіть трьома десятками машин здатна одна людина, що в значній мірі знижує собівартість сільськогосподарської продукції. Автопілот гідравлічний Ag Leader можна встановити практично на будь-який сучасний трактор (для посіву без маркерів) або самохідний обприскувач (для роботи між рядків) - обладнання встановлюється приблизно протягом години.

В рамках продажів компанія "Агро Інвест", яка є офіційним дилером всесвітньо відомого американського бренду Ag Leader, проводить ознайомчу роботу в Україні з цим обладнанням. Інженери компанії демонструють всі переваги і особливості використання пропонованого обладнання.

Підсумуємо основні функціональні можливості даного продукту: обприскування, внесення добрив, посів з точністю до 2,5 см. Обробка в автоматичному режимі за допомогою автопілота - це відстеження результату роботи на яскравому кольоровому дисплеї, висновок інформації про поточну швидкість, оброблену площу та пройдений шлях, можливість повернення до тієї точки, в якій була закінчена попередня обробка, що дозволяє різним механізаторам виконувати обробку одного поля в різний час.

Компанія "Агро Інвест" готова стати вашим партнером по технічній досконалості. Дізнатися подробиці і купити систему автоматичного водіння Steer Command можна, зв'язавшись з менеджерами компанії за одним з контактних номерів, вказаних на сайті.