Кабель є дуже важливим елементом технічної сторони нашого світу, і використовується скрізь, де потрібно забезпечити роботу електроприладів. Складається з декількох провідникових ліній зв’язку, що об’єднані разом у герметичну оболонку, яка може бути металевою, або неметалевою. Відрізняється великою стійкістю. Завжди являється ізольованим. Він застосовується коли потрібно передати на відстані електричні сигнали, або електричну енергію.

Існують багато різних видів цієї продукції, однак звернемо свою увагу на мікрофонні. Вони складаються з жилки, що виготовлена з міді, або алюмінію плюс поліетилен, що виконує функцію захисту. Присутня також одна із найнеобхідніших частин - екран кабелю, який створюється в більшості випадків з дротів. Багато модельних варіантів все-таки мідні. Щільність такого обплетення приблизно 70 %. Корпус цієї конструкції часто виготовляється з полівінілхлориду.

В залежності від напрямку застосування – у своєму комплекті можуть йти з різного роду термічними бар’єрами, дротами харчування та іншими компонентами.

Використання:

• музична сфера;
• електроенергетика;
• інтернет-технології;
• телефонний зв’язок;
• телебачення і радіомовлення.

Матеріал з якого виготовляють кабель для мікрофону створюється переважно з міді. Найбільш відомі наступні її типи:

• "класична" мідь, що означає символами TPC, - дуже відомий варіант;

• чиста мідь (позначення - PCOCC) - на рівень краща за характеристиками та якістю передачі сигналу;

• безкиснева мідь (OFC) - досить дорога, використовуєть для хорошого балансного підключення.

Для яких цілей потрібний мікрофонний шнур?

Завдання - забезпечення якості в надійній роботі устаткування, в різних формах: включення до мікшеру і інших студійних приладів, концерті виступи та будь-які схожі варіанти. Процес «співпраці» здійснюється за допомогою XLR роз'єму, що надає актуальності в підключені його практично до найрізноманітнішого обладнання у сфері аудіо-технологій. Головні особливості цього входу (XLR) - передача сигналу відбувається симетричним чином. Крім того, це захищає від різних поломок, що можуть виникнути у процесі використання та експлуатації, наприклад – проблеми із замиканням електроенергії.

Варіанти мікрофонних кабелів:

1. симетричні;
2. несиметричні.

Останні (несиметричні) мало застосовуються для підключення мікрофонів в професійних студіях. Найбільш популярний спектр їх використання - побутовий, для підключення до караоке.
Симетричні - ось те устаткування, яке цінується професіоналами. Найбільш якісний варіант перерізу цих шнурів - до 0.5 міліметрів, адже він допомагає створити хороший сигнал.

Мікрофонний кабель купити ви можете на сайті компанії «Атонстар». Ми приймаємо індивідуальні замовлення по всій території України.