Надувна пакувальна система Fill-Air Cyclone - це виробництво невагомих повітряних подушок для захисту перевезеної продукції. Система, розроблена Sealed Air (США) для промислової упаковки, - надійна, надзвичайно проста у використанні і майже не вимагає обслуговування. Повітряні подушки Fill Air - це чистий наповнювач. Поверхня плівки неслизька, тому продукцію можна упаковувати швидко і надійно.

Ці плівки підходять для швидкого заповнення пустот в коробці і фіксації продукції. Завдяки їм маленькі упаковки не відкриваються під час руху. Плівка поставляється в чотирьох розмірах по ширині рулону (200, 250, 300, 350 мм) і в двох - по довжині перфорації (13 і 20 мм), можливе отримання восьми розмірів подушечок, а саме: 20 см на 13 см або 20 см на 20 см; 25 см на 13 см або 25 см на 20 см; 30 см на 13 см або 30 см на 20 см; 35 см на 13 см або 35 см на 20 см. Вона (плівка) надзвичайно універсальна: нею можна заповнювати порожнечі, використовувати в якості підкладки, а також нею можна обернути продукт. Це найшвидший спосіб повітряної упаковки.

Наприклад, є певна тара, групова упаковка - розмір коробки стандартний, а заповнення весь час різний (мережевий продаж косметики, наприклад), і якщо нічим не заповнювати порожнечу, то товар в коробці під час транспортування може пошкодитися або деформуватися. Напевно, знайома така практика, коли порожнечі в посилці заповнюються полістирольними чіпсами, м'ятим папером або газетою. Альтернативний варіант - Fill-Air Cyclone. Тут використовується повітря для заповнення порожнечі. У порівнянні з тими ж полістирольними чіпсами 1 куб.м упаковки Fill-Air Cyclone в 1,5 рази дешевше полістиролу.

Працює надувна пакувальна система Fill-Air Cyclone за схожим принципом, що і пакувальна система Instapak Simple: програмується кількість повітряних подушок, які необхідно зробити (коли коробка або контейнер наповнюється, датчик спрацьовує і припиняє подачу).

Як показує практика, найбільш ходовий розмір плівки - 250 мм на 130 мм. З одного рулону виходить 6,5 куб.м упаковки. Довжина рулону - 884 м. Прості математичні обчислення показують, що з одного рулону можна отримати 6,5 тисячі подушок, а це 234 куб.м. Якщо порівняти той же обсяг, наприклад полістирольних чіпсів, то стає зрозуміло, що ми маємо значну економію складських площ. У надувній пакувальній системі Fill-Air Cyclone зберігається все на 1кв.м.

Замовити і купити апарат для упаковки можна в компанії "Балас Груп", головний офіс якої знаходиться в м. Бровари Київської області. Менеджери компанії надають безкоштовні консультації з питань експлуатації, способів оплати і доставки пакувальної системи Fill-Air Cyclone по всій території України.