Церква це місце молитви, місце віри. Заходячи в храм, ми все перш за все підходимо до іконостаса, щоб поклониться образам святих і вознести свою молитву до небес. Ікона ж для православних християн це засіб спілкування з Богом.

Виготовлення іконостасів для церкви має свої особливості. Перш за все, складовими саме головного іконостасу, є кілька так званих секцій:

- Перший ряд знизу, називається місцевим, разом з воротами царськими. На них можна побачити чотири "батька церкви" (євангеліста), зверху - "Таємна вечеря", по боках - ікона Ісуса Христа і Божої Матері, а також храмова і ікона святого.

- Другий ряд називається святковим. Тут, зображуються, як видно з назви, 12 свят на вибір замовника.

- Наступний, третій ряд "деісусний". На ньому можна побачити відому ікону "Спас у силах", а з боків ікони архангелів і святих.

- Четвертий - "пророчий". У центрі розміщується ікона Божої матері з немовлям, а біля неї зображення пророків.

- Виготовлення іконостасу в п'ятому ряду, має враховувати що тут, прямо під хрестом, майстер повинен розташувати ікони праотців від Адама до Мойсея з іконою "Старозавітна Трійця" між ними.

До виготовлення підходять з особливою ретельністю, використовуючи при цьому або дерево або гіпс. Але для початку проходять складний етап проектування з урахуванням всіх побажань замовника. Далі слідує саме виготовлення матеріалу, а також його покриття. Компанія "Златовест", наприклад, використовує в своїй роботі керамічний гіпс з покриттям нітрид титану, що значно зменшує саму вартість виробу. Більш того, компанія здійснює безпосередній монтаж готового виробу.

Для православного християнина, молитва повинна бути в пошані і вдома. Ще з хрещенням Русі в кожному будинку з'явилася традиція облаштовувати куточок для молитви. На сьогоднішній же день це все набагато простіше, адже купити домашній іконостас можна навіть через інтернет.

Існують умовності, які полегшать або ж навпаки ускладнять розташування такого куточка в кімнаті. Перш за все, згідно з давніми традиціями, домашнє молитовне місце повинне розміщуватись в східній частині будинку, бажано по діагоналі. Дві стіни, які утворюють кут, добре якщо б мали вікна. Самі ж образи і лампадки можна поставити в кіот, замовити який так само можна на сайті компанії "Златовест".

Домашні іконостаси, їх виготовлення і установку, все ж краще довірити фахівцям. Вони найкраще знають порядок розташування самих ікон в іконостасі. Адже не кожному відомо, наприклад, що ікона Спасителя повинна бути найбільшою, що над іконами Пресвятої Богородиці і Спаса образи святих розміщувати не можна, і інші нюанси.

Такі іконостаси, так само як і церковні, виготовляють з гіпсу, з золотим покриттям з нітриду титану. Дуже добре виглядає, і підійде до будь-якого інтер'єру.

Купити іконостас для дому, а також для будь-якого храму можна легко на сайті компанії "Златовест". Ми працюємо індивідуально з кожним покупцем, вигідна система знижок!

Для замовлення та інших питань телефонуйте за вказаними номерами телефону.

Чекаємо на ваш дзвінок!