Незаперечним фактом є важливість для жінок виглядати бездоганно. Одяг тут грає одну з основних ролей. Важливо також правильно підібрати необхідний наряд для роботи в офісі, щоб він підкреслював жіночність без надмірностей, і в той же час, ніс певну строгість. Звичайно, вибираючи жіночий діловий костюм, потрібно приділити значно більше часу і врахувати більше нюансів, ніж при покупці чоловічого. Тут в першу чергу мова йде про особливості жіночої фігури. У кожної жінки своя комплекція, що змушує ретельно здійснювати підбір, оскільки навіть якщо за розміром він може підійти, сидіти на ній не завжди він буде ідеально. Є й інші нюанси. У цій статті ми опишемо кілька правил, яких рекомендуємо дотримуватися, купуючи жіночий костюм.

Перше питання, яке може виникнути, це вибір спідниці або штанів. Тут вже рішення за вами. Потрібно враховувати, в чому зручніше, а також особливості фігури, тобто, що краще для приховування недоліків, якщо такі є, або навпаки, підкреслення достоїнств. Потрібно зробити вибір за фасоном, ширині брюк або довжини спідниці. Звичайно, спідниці підкреслять жіночність, а штани підійдуть для візуальної стрункості і зросту. Можна і чергувати спідницю з брюками. Останні будуть найкращими в холодну пору.

Вибір фасону піджака. Існують однобортні і двобортні піджаки, без лацканів, з гудзиками до верху. Для представниць з об'ємним бюстом рекомендується вибирати піджак з трьома гудзиками. Також існують з V-подібним вирізом або з круглим. По довжині також існують різні: вище, посередині і нижче стегон.

Багато в чому слід враховувати особливості фігури. Наприклад, для худорлявих жінок з високим зростом найбільш оптимальним варіантом буде костюм з широкими лацканами і простими лініями для створення об'єму. Пишні жінки повинні зробити акцент на талії і стегнах. Тому треба вибирати піджаки, які облягають талію, а також з круглим вирізом. У тих, кого занадто широкі стегна, для врівноваження пропорцій краще вибирати з кльошем від коліна штани. Для низькорослих жінок рекомендовано вибирати піджаки на рівні середини стегна або навіть нижче, щоб візуально тулуб був довшим. Також підійде спідниця-олівець з вертикальною смужкою для цих цілей.

За кольором діловий костюм жіночий не повинен мати занадто яскраві відтінки. Офіційні кольори - чорний, сірий, темно-синій і коричневий. Для співбесід ці кольори найоптимальніші. Влітку можна дозволити світлі кольори: білий або бежевий. Для тих, хто працює в креативному відділі, можна поекспериментувати з більш яскравими кльорами, але тут теж не рекомендовано надто захоплюватися. Можна також дозволити костюми в смужку чи клітинку.

Якщо вас цікавить класичний костюм жіночий купити його пропонуємо від виробника «Dimoda». У нас представлений широкий асортимент даного виду одягу високої якості, який знайде для себе кожна жінка. Різні кольори, фасони, розміри. І найголовніше - ціна від виробника.