Іноді при ремонті того чи іншого обладнання, або ж типово машини, доводиться стикатися з питанням де ж та який купити підшипник. Для цього корисно знати навіщо він взагалі потрібен, і яких видів буває, щоб не потрапити в халепу.

Підшипник це можна сказати свого роду технічний маленький пристрій, який крім того що сприяє зменшенню процесу тертя і відповідно швидкого зносу виробу, ще й забезпечує переміщення об'єкта з дуже мінімальним опором. Крім цього виконує ще й осьову функцію, приймає на себе навантаження при роботі пристроїв.

Підібрати підшипник не складе труднощів, якщо знати який саме вам потрібен. Вони бувають декількох видів, і різняться між собою не тільки за принципом роботи, але і за іншими характеристиками, такими як вид тіл кочення, кількість їх рядів, по типу навантаження, по здатності компенсувати перекоси валів. Якщо шукати розміри підшипників, то ніяк не обійтися без того ж виду, який спочатку потрібно знати, і які ми розглянемо докладніше.

За принципом роботи розрізняють: підшипники різних діаметрів кочення, також ковзання, магнітні, газодинамічні і -статичні, гідростатичні і -динамічні.

Підшипник якісний роликовий опорний і сферичний переважно компенсує перекіс валів. Такі ось пристосування розроблено насамперед для того, що б витримувати дуже великі осьові і легкі радіальні навантаження. До цієї ж групи зі сферичними роликами відносяться і такі, як роликові опорні які втановлюються самостійно, але і роликові радіальні такі ж.

Підшипник кульковий з функцією кочення в свою чергу ділиться на кульковий, підвид радіальний самостійної установки, кулькові підшипники ті ж радіальні, однак для характерних корпусних вузлів, просто кулькові підшипники радіальні, опірні і їх комбінація.

До роликових виробів для кочення, а саме з циліндричним внутрішніми роликами також відносяться і радіальні й опірні. З конічних підвидів роликів підшипники поділяються на опірні і радіально-опірні. Ще виділяють вид з гольчастими роликами. Крім голчастих відповідно радіальних і опірних, бувають ще й комбіновані.

Кулькові підшипники найбільш поширені на сьогоднішній день. Їх активно використовують в персональних комп'ютерах при встановленні жорстких дисків, а також в енергоустановках. В автомобільному механізмі велику роль відіграють саме конічні роликові підшипники (від шасі до двигуна), циліндричні - навіть в авіації.
Якщо говорити про гольчасті, то вони, завдяки маленьким розмірам, застосовуються в дрібній побутовій або виробничій техніці.

Якщо ви маєте на меті вибрати підшипник, рекомендуємо звернутися в компанію, яка могла б допомогти вам з вибором. Такою компанією є фірма "Прогрес-М". Наш менеджер з радістю надасть вам всю необхідну інформацію про товар. Ціни на підшипники дуже приємні.

Працюємо як оптом так і в роздріб. Доставка по всій Україні.

Для замовлення та більш детальної інформації звертайтесь за вказаним номером телефону.

Купуйте тільки у нас якісні підшипники прямо зараз!