Перш за все має виникнути ідея. Інколи спочатку вона може здаватися божевільною, або й зовсім нездійсненною. Тут ніхто не допоможе, головне повірити в себе та свої сили. Ідея відкриття салону краси досить вдала, зважаючи на те, що подібні послуги завжди актуальні. Напрошується питання конкурентноспроможності. Треба сісти і подумати: чим саме мій салон краси буде унікальним, чому люди йтимуть саме до мене, а не до моїх конкурентів? А головне: в чому буде моя родзинка?

Придумавши родзинку, переходимо до бізнес-плану. Якщо в економіці ви не надто сильна особа — не біда. Є компанія, яка надасть Вам консалтингові послуги якісно та швидко. Звісно ж я про «BEAUTY BUSINESS in UKRAINE». Це провідна компанія у сфері індустрії краси. Допоможуть Вам з аналізом ринку і визначать вектор руху вашого майбутнього салону краси. Ці люди знають толк у своїй справі і не одмінно дадуть дієві поради для Вашого бізнесу.

Наступним кроком є мотивація. НЕ треба ігнорувати цей чинник. Тому що можна зробити непоганий бізнес і бути не впевненим чи тобі це потрібно. Щоб бізнес процвітав, ти маєш чітко уявляти для чого ти це робиш і щиро вболівати за це. Мотивація подекути важливіша за гроші. Тому що коли ти правильно себе мотивуєш, то зможеш дістати гроші на все, що потрібно.

І от найболючіше питання: де взяти гроші. Навряд обійдеться без позичань у родичів чи кредитів в банку. Одним з варіантів є пошук інвесторів. Або організація компанії з бізнес-партнером. Головне шукати і вихід знайдеться!

Вирішивши питання капіталу, варто приступити до питання іміджу. Як кажуть в народі: “як назвеш корабль, так він і попливе”. І це правда. Назва Вашого салону краси має бути не банальна, але й така, що добре запам'ятовується. Пильної уваги і дизайнерських послуг потребує також брендування та інтер'єр. Щоб люди, а здебільшого прекрасна половина, хотіли до Вас іти, у Вас має бути гарно, охайно, стильно і головне — чисто.

Першоважливим складником роботи має стати якість послуг. Якщо салон примітивний, то великих успіхів Ви не отримаєте. Звичайно ж, без хорошого обладнання для салону краси найобдарованіший майстер буде безсилий. І знову доведеться звернутися до «BEAUTY BUSINESS in UKRAINE». Адже тут рай краси та релаксу! Без перебільшень, для вашого бізнесу тут знайдеться все: від крісла для перукаря до такого приладу, як нагрівач воску.

Не економте на спеціалістах! Вони творитимуть обличчя вашого салону навіть більше, ніж ваш фешн-ремонт і гламурне лого. Адже клієнти зазвичай обирають майстра на досить довгий час і довіряють лише йому.

На старті доведеться не пошкодувати грошей на рекламу і розкрутку бізнесу. Треба щоб люди знали про ваш салон. Звичайно, з часом спрацює “сарафанне радіо”, але поки воно не працює, то працює реклама. Не скупіться на подарунки та бонуси для перших клієнтів, люді ласі на такі речі.

І на останок, салон краси — це не просто бізнес. Щоб цим займатися, тотрібно любити цю справу. Мати прагнення зробити своїх клієнтів ще більш красивими та задоволеними. В улюблену справу слід вкладати душу, так як це роблять «BEAUTY BUSINESS in UKRAINE».