Хто ми такі і чим займаємося.

«BEAUTY BUSINESS in UKRAINE» надає професійне обладнання для салонів краси. Окрім цього, компанія займається консалтинговими послугами та проектуванням. Ми пропонуємо розробку концепції та стилю салону, відкриття салону краси під ключ, бізнес-планування для салону краси, підбір обладнання для салонів, підбір правильних косметичних марок, розробка прейскуранта, допомога в отриманні документів й багато іншого.

Ми з радістю допоможемо вам зробити ваш бізнес успішним, адже своєю справою ми займаємося вже більше 15 років. У нашій команді працююють найкращі спеціалісти, які розробили більше ста успішних проектів і є лідерами в своїй справі. З такими надійними партнерами ви зможемо обладнати свій салон краси не тільки якісним обладнанням, але й таким, що впишеться в інтер'єр салону і стане прекрасним його доповненням.

Які послуги надаємо?

Наш інтернет-магазин займається продажем обладнання широкого спектру послуг у різних напрямах сфери краси. До прикладу:

Перукарство. В нас ви можете придбати інструменти та обладнання, щоб укомплектувати всю перукарню чи перукарський відділ у салоні краси. В нас знайдеться все: і мийка в перукарню, і професійні фени для волосся, і крісло для перукаря.

Перш ніж стати майстром манікюру та педикюру, слід купити стерилізатор для інструментів. Адже гігієна на першому місці. Тоді знадобиться лампа для нігтів, набори для манікюру та педикюру й все інше.

Також на сайті інтернет-магазину «BEAUTY BUSINESS in UKRAINE» ви знайдете все для spa та масажу. Зможете купити розкладний масажний стіл й засоби для цих процедур.

Косметологія та візаж. Спеціалісти у цих сферах будуть приємно вражені асортиментом обладнання
та доступними цінами.

З ким ми співпрацюємо?

Ми співпрацюємо з такими брендами: Artmen Україна, Proxxon, Velmi Україна, Китай, Марксон Україна, Україна, Корея. Це перевірені фірми, з якими ми співпрацюємо не перший рік.

Наша продукція має різні цінові категорії. Але матеріали, з який виготовлена продукція, перевіряні необхідними стандартами якості. Ми гарантуємо якість своєї продукції та демократичні ціни. Приємним бонусом є безкоштовна доставка та у разі необхідності наш фахівець допоможе вам з налаштуванням обладнання.

Як з нами зв'язатися?

Співпраця відбувається через менеджера. Ви залишаєте заявку по контактному телефону або на емейл, і наш працівник зателефонує вам і відповість на всі питання, що вас цікавлять. Гарантуємо високоваліфікований сервіс. Працюємо по всій території України.

Не баріться! Можливо саме Ваш салон краси стане одним з найсучасніших та найякісніших разом з «BEAUTY BUSINESS in UKRAINE».