Індустрія краси ніколи не стоїть на місці. Вона постійно привносить нові тенденції, віяння, черпає натхнення з моди та самого життя. Кожна дівчина прагне бути в курсі останніх beauty-змін і йти в ногу з часом. Особливо актуальне це питання для працівників beauty-індустрії. Адже вони не тільки мають слідкувати за модними тенденціями у сфері краси, а й застосовувати їх в роботі. Оснащення салонів краси — важливий елемент успіху у beauty-сфері. Бо якщо у салоні все на вищому рівні, то туди хочеться повертатися.

Тенденції макіяжу сезону осінь-зима - 2017/2018.

В макіяжі тенденції досить цікаві і навіть дещо екстравагантні. В моді зараз макіяж з акцентом на губи. Провідні візажисти М.А.С Cosmetics радять носити червону помаду цієї осені, або ж обирати відтінки цього кольору. Цікавинкою є розмиття контурів, замість чітких ліній. Плюсом червоної помади, є те, що цей колір підходить для будь-якого відтінку шкіри.

Змінюється також тенденції у бровах. Зміни йдуть в сторону природності й безпосередності. Контраст чистої, бездоганної шкіри і густих, але розчесаних брів - великий тренд. Щось з натяком на хлоп'яцтво. Особливо це стосується зачісок.

Модні стрижки цього сезону

Довгоге волосся завжди виглядатиме жіночно та гармонійно. Хоча в цьому сезоні більш актуальною буде середня довжина, а особливо - короткі зачіски. В 2017 році в моду повертається класичний варіант бобу з деякими цікавими штрихами, та ультракороткий варіант теж буде в моді.

З моди також не вийде піксі. Важливою перевагою цієї стрижки є те, що вона підходить для будь-якого типу обличчя та густини волосся. Найбільш актуальним рішенням наступного року буде асиметрична пікс з виголеною скронею або потилицею.

Модні віяння в манікюрі

Догляд за нігтями, не менш важливий, ніж гарний макіяж та доглянуте волосся. Головне, щоб він виглядав акуратно. Але є деякі тенденції. Наприклад, в осінньо-зимовому сезоні буде актуальним геометричний орнамент яскравих відтінків. Він гарно виглядає як на прозорому, так і кольоровому фоні. Покриття Nude та французький манікюр, як і в попередньому сезоні, залишаються модними.

Отож, ви вже знаєте головні тенденції манікюру осінь-зима - 2017/2018. І якщо ви вирішили стати nail-майстром, тоді найкраще манікюрне обладнання ви знайдете в нашому інтернет магазині.

Beauty-індустрія надихає Вас на відкриття власного куточка краси? Розпочніть свій бізнес з нами! Найкращі товари для салонів краси та консультації від професіоналів тільки на «BEAUTY BUSINESS in UKRAINE».