З початком сезону дощів без парасольки не обійтися. На вулицях міст рясніють парасолі всіляких розмальовок та принтів. Але як, з, здавалося б, і так корисного для життя предмета витягти ще більше користі?

Реклама сьогодні двигун прогресу, якщо Ви виготовляєте товари або надаєте послуги, то без рекламного просування є ризик, що про Вашу компанію ніхто не дізнається і вона загубиться в мільйонах інших. Але, час не стоїть на місці і вже винайдені способи, як просунути свою компанію в маси.

Кожен маркетолог скаже Вам, що репутація компанії безпосередньо залежить від іміджу та індивідуального дизайну. Тут в справу вступають рекламні парасольки, або як їх ще називають, промо парасолі. Тільки уявіть, Ви йдете по вулиці в дощовий день, розкриваєте парасолю і сотні проходячих повз людей звернуть увагу не на строкаті парасолі, яких і так багато по всьому місту, а на людей, у яких парасолі з логотипом. Деякі з перехожих, вперше побачать назву Вашої компанії, у багатьох вона викличе інтерес і прийшовши додому, їм захочеться дізнатися більше. Не виключено, що вони стануть Вашими клієнтами.

Навіть якщо компанія невелика і це буде парасолька для двох співробітників, це все одно буде дуже корисним. А от у випадку, якщо підприємство зможе дозволити собі кілька парасольок з логотипом, то можна подарувати як визнання постійному клієнтові. Такий маркетинговий хід не залишить байдужим нікого. Людина, якій пощастить отримати такий презент буде з теплотою в душі згадувати Ваше підприємство кожен раз, коли буде виходити на вулицю під час негоди. Психологи стверджують, що всім людям на землі приємно, коли про них піклуються. І з цього випливає, що компанія буде викликати у клієнта тільки приємні асоціації. 

Більше того, якщо Ви займаєтеся рекламою свого бренду в соціальних мережах, то це ще одна можливість отримати незаперечну користь, якщо в наявності будуть парасолі з логотипом. Особливо важливо для SMM-менеджерів. У Вас буде можливість опублікувати оригінальне осіннє фото з парасолькою, на який нанесений фірмовий друк. А для тих, хто ще не задіює соціальні мережі, як інструмент для просування бренду, друк на парасольках стане відмінним першим кроком для початку такої діяльності.


Компанії, у яких в спектрі послуг є виготовлення парасольок з логотипом підкажуть, як правильно вибрати промо парасольку. Якщо Вам не до душі маленькі і компактні парасольки, можна купити парасольку тростину з логотипом. Колірна гамма теж не обмежується, це може бути, як чорна парасолька, так і парасолька прозора. Все залежить від смакових уподобань клієнта і його фірмового стилю.


ТОВ «Українська рекламна Група» вже не один рік робить для своїх клієнтів парасолі на замовлення, а також надає послугу друк на парасольках, щоб компанія кожного підприємця могла рекламувати свій продукт або послуги якомога ефективніше.
Не упускайте можливості виділиться з натовпу, продумуйте кожну деталь при створенні іміджу компанії, дбайте про свій бренд, щоб прибуток від цих дій в майбутньому подбав про Вас.