Модні тенденції змінюють одна одну з кожним роком. Хтось диктує в чому і як ходити вдома, на вулиці та на роботі. Сучасна людина знаходиться в постійному пошуку того, як відрізнятися від інших.

Тому Вашій увазі ми пропонуємо топ-5 причин чому потрібен друк на футболці.

1. У сучасному світі часто зустрічаються люди в однаковому одязі, в Інтернеті вже існує багато жартів з цього приводу, а футболка на замовлення зможе підкреслити оригінальність та індивідуалізм людини, котра в неї одягнена.

2. Створити свій стиль в світі, де все вже кимось придумано дуже непросто, але нанесені принти на футболку вирішать це завдання в один рахунок. Тільки уявіть, що Ви зможете носити таку річ, якої більше немає ні в кого. Друк на тканині можна отримати методом шовкографії, такий малюнок буде виглядати стильно, акуратно і головне, що втілений політ фантазії на футболці буде піднімати настрій своєму власникові.

3. Футболки з написами стануть найкращим подарунком для близьких. Таку річ не купиш в найближчому супермаркеті, а адресат ніколи про це не забуде. Зверніть увагу, що нанесений індивідуальний принт на футболку може нести символічне послання, що порадує таких людей, як, наприклад, закохані пари. Отримати в подарунок таку футболку - хіба не ще один доказ любові?

4. Ні для кого не секрет, що імідж компанії залежить від індивідуального дизайну. У Вас не буде другого шансу справити перше враження. Коли потенційний клієнт переступає поріг офісу, він ще не знає про рівень професіоналізму працівників. І як би сумно це не було, але фраза «зустрічають по одягу, а проводжають по розуму» має свій сенс. Тому, щоб затвердити свою компанію як серйозне і конкурентоспроможне підприємство, треба купити для своїх співробітників футболки з написами. Вони з першої хвилини будуть представляти компанію в якій працюють в найвигіднішому світлі. А потенційні клієнти побачать, наскільки важливий для Вас імідж компанії, як дорожите репутацією і продумуєте все до дрібниць. Те ж саме стосується і гравців команд, будь це спортивні, інтерактивні або танцювальні змагання. Написи на футболках відразу дають зрозуміти, що тут присутній командний дух і таку команду буде не просто переграти.

5. Остання, але майже найголовніша причина купити футболку з принтом, це рекламування власного бренду. Якщо у Вас невелике підприємство по виготовленню товарів або наданню послуг, то Ви повинні пам'ятати, що сьогодні на ринку найбільше цінуються індивідуальність, оригінальність, впізнаваність і неповторність. Подбайте про те, щоб кожна деталь була продумана, особливо це стосується реклами. Адже як світ дізнається про Вас, якщо ніхто не побачить і не почує, що таке підприємство існує? Правильно, ніяк, і щоб не допустити фатальної помилки, щоб Вас помітили, знадобиться футболка на замовлення.


ТОВ «Українська Рекламна Група» - надає послуги з нанесення принтів і написів на футболки, ручки, чашки та інші предмети. Не пропустіть свій шанс і створюйте індивідуальний стиль з «Українською Рекламною Групою».